Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
В Україні змінилися ціни на картоплю минулорічного врожаю
В Україні різко почала дорожчати стара картопля. Йдеться про врожай 2022 року. В середньому ціна тепер вдвічі дорожче, аніж наприкінці минулого тижня.
Про це повідомили аналітики EastFruit. Зазначається, що сьогодні середня ціна на картоплю врожаю 2022 року варіюється від 9 до 12 гривень за кілограм. Якщо порівнювати з цінами минулого тижня, то вартість зросла вдвічі.
Експерти також пояснили причини такого подорожчання. За словами аналітиків, на ціну картоплі вплинуло фактичне завершення сезону реалізації цього овоча на українському ринку. Водночас зазначається, що всю весну вартість на картоплю врожаю 2022 року утримувалася на доволі низькому рівні. Через це українські виробники вирішили зараз істотно збільшити відпускні ціни на свій товар.
"Наразі торішня картопля в Україні вже надходить у продаж у середньому на 87% дорожче, ніж в аналогічний період минулого року", – зазначають аналітики.
Раніше представники пресслужби Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки" розповіли, що за травень 2023 року основні продукти харчування подорожчали на 0,9% в середньому. Вартість м'яса збільшилася на 1,7%. Водночас сир став дорожчим на 0,6%. Водночас експерти зазначили, що в наступні місяці можна очікувати на уповільнення зростання цін на продукти.
Також повідомлялося, що після підриву окупантами Каховської ГЕС в Україні сильно подорожчала риба. Зазначається, що в порівнянні з травнем ціна на рибу та морепродукти в Україні зросла приблизно на 103,05%. При цьому зазначається, що цьогоріч неможливо розраховувати на постачання аграрної продукції з південних регіонів, оскільки там практично всі фермерські поля затоплені.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав про те, які продукти подорожчають або стануть дешевшими у липні 2023 року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.