“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Гончарук став останнім бійцем УПА, якого розстріляли у СРСР
Національна комісія з реабілітації жертв політичних репресій при Українському інституті національної пам'яті у четвер, 29 квітня, реабілітувала жителя Волині Івана Гончарука. Ветерана Української повстанської армії розстріляли в Союзі у 1989 році.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на повідомлення командира роти у 39-му окремому мотопіхотному батальйоні і учасника групи в Нацкомісії у даній справі Романа Кулика у Facebook.
Іван Гончарук пройшов десять років таборів як політв'язень. Через обмеження йому довелося жити на Магадані, потім на Харківщині.
"Але у 1987-му гебісти-ультрареакціонери Волинської області вирішили до "70-річчя Жовтневої революції" знайти і покарати одного з бандерівців. На коліні склепали справу на основі фейкових свідоцтв, агентури і старих епізодів, за якими Гончарук вже відсидів у таборах", - пише Кулик.
Його засудили до смертної кари і 12 липня 1989 року. Івана Гончарука розстріляли у Києві. За два роки до відновлення незалежності України.
На фото - Гончарук під час другого затримання. Його сім'я досі не знає, де він похований.
Раніше Інформатор повідомляв, що окупанти на Донбасі сім разів обстріляли українські позиції. Крім того, бойовики в ООС продовжують перешкоджати роботі спостерігачів ОБСЄ.
Також ми писали, що Європарламент підтримав резолюцію про відключення Росії від SWIFT в разі вторгнення в Україну.