“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
В Україні діють низькі штрафи за порушення вимог щодо поводження з відходами
В Україні перевірили 20 підприємств, які працюють з медичними відходами. П'ятьом з них анулювали ліцензії на здійснення діяльності, а ще на 7 таких підприємств готують позовні заяви до суду щодо припинення їхньої діяльності через численні природоохоронні порушення.
Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції України, - передає Інформатор .
«В цілому плануємо перевірити 65 суб'єктів господарювання, які транспортують та утилізують відходи категорії В - епідемічно небезпечні медичні відходи. Таке сміття повинно знищуватися особливим чином - шляхом спалювання у спеціальних печах за температури понад 1 тисяча градусів. Однак далеко не всі підприємства дотримуються цих вимог», - розповів Андрій Мальований, голова екоінспекції.
Також він додав, що наразі в Україні діють низькі штрафи за порушення вимог щодо поводження з відходами.
«На сьогоднішній день, суб'єкти господарювання, які порушують закон, сплачують штрафи у розмірі від 850 до 1 700 гривень. Потреба з їх підвищення - особливо гостра в часи коронавірусу, коли одне медичне ліжко генерує в рази більше небезпечних відходів, ніж раніше», - зазначив голова екоінспекції.
Нагадаємо, з 2 по 8 квітня Держекоінспекція склала 983 адміністративних протоколи за екологічні порушення.Загалом порушники заплатять 8,6 млн гривень за збитки.
Також Інформатор писав, що Україна посіла перше місце у глобальній екологічній акції з озеленення планети.Участь в акції взяли 110 країн світу.