Головна
Україна
Події
14:01, 24 Червня
Информатор UA

Интро

Агентурна мережа Головного управління Генштабу рф (відомого, як ГРУ) повинна була допомагати ворогу в захопленні України. В її склад входив народний депутат України Андрій Деркач. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Службу безпеки України.  Деркач курував створення низки приватних охоронних підприємств у різних областях, щоб використати ці структури для швидкого захоплення України. Оперативна розробка мережі велася давно, але остаточно її ліквідували на початку війни, затримавши колишнього помічника нардепа Ігоря Колеснікова. Він, являючись негласним співробітником ГУ ГШ рф із позивним «Ветеран», був зв’язківцем і фінансовим кур’єром між спецслужбами рф і Деркачем. За словами Колеснікова, Деркача завербували у 2016 році. З ним особисто працювало вище керівництво ГРУ – начальник управління Ігор Костюков і його перший заступник Володимир Алєксєєв. Нардеп отримував кошти від ГУ ГШ рф за свою роботу. На реалізацію своїх планів ГРУ виділяло по 3-4 мільйони доларів раз на кілька місяців — значна частина цих коштів осіла в кишенях Деркача. Сам Колєсніков після затримання пішов на угоду зі звинуваченням і дав багато цікавих свідчень. У травні суд вже оголосив йому вирок за державну зраду. Зокрема, він розповів деталі діяльності мережі та відведену їй роль у підготовці до повномасштабної війни рф проти України. «Під час входження військ, коли буде зрозуміло, що міста здаються, ці ЧОПи («частные охранные предприятия») повинні були забезпечувати проходження техніки, сідати на броню з російськими прапорами, і таким чином забезпечувати мирний вхід у міста», – деталізує Колєсніков. За його словами, ГРУ при захопленні столиці планувало використовувати дві бригади спецназу і сили спецоперацій, які мали зайти з території Білорусі. Звідти – швидко просунутися до Києва, захопити Урядовий квартал і зібрати віче у Верховній раді, яке б проголосувало за створення нового уряду. Однак ці плани повністю зруйнували українські захисники. Проти Деркача Генеральним прокурором України розпочато досудове розслідування.  Що про нього відомо За інформацією організації «Рух ЧЕСНО», Деркач проросійський політик. Був регулярним гостем на телеканалах, які пов’язують із кумом путіна Віктором Медведчуком. У серпні 2021 року РНБО запровадила персональні економічні обмежувальні санкції проти Деркача. За інформацією розвідки США, путін тримав під наглядом діяльність Деркача, який відіграв значну роль у впливі росії на вибори в США у 2020 році.   Нагадаємо, у Херсоні партизани підірвали авто колаборанта, він загинув на місці. Крім того, колишній депутат «Партії регіонів» виявився колаборантом. Також Інформатор писав, що "Слуга народу" Ковальов підтвердив співпрацю з окупантами. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні працювала агентурна мережа російської розвідки, до якої входив нардеп Деркач

Читать на русском

Він курував створення низки приватних охоронних підприємств у різних областях, щоб використати ці структури для швидкого захоплення України

Читать на русском
В Україні працювала агентурна мережа російської розвідки, до якої входив нардеп Деркач

Він курував створення низки приватних охоронних підприємств у різних областях, щоб використати ці структури для швидкого захоплення України

Агентурна мережа Головного управління Генштабу рф (відомого, як ГРУ) повинна була допомагати ворогу в захопленні України. В її склад входив народний депутат України Андрій Деркач.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Службу безпеки України

Деркач курував створення низки приватних охоронних підприємств у різних областях, щоб використати ці структури для швидкого захоплення України. Оперативна розробка мережі велася давно, але остаточно її ліквідували на початку війни, затримавши колишнього помічника нардепа Ігоря Колеснікова. Він, являючись негласним співробітником ГУ ГШ рф із позивним «Ветеран», був зв’язківцем і фінансовим кур’єром між спецслужбами рф і Деркачем.

За словами Колеснікова, Деркача завербували у 2016 році. З ним особисто працювало вище керівництво ГРУ – начальник управління Ігор Костюков і його перший заступник Володимир Алєксєєв. Нардеп отримував кошти від ГУ ГШ рф за свою роботу. На реалізацію своїх планів ГРУ виділяло по 3-4 мільйони доларів раз на кілька місяців  значна частина цих коштів осіла в кишенях Деркача.

Сам Колєсніков після затримання пішов на угоду зі звинуваченням і дав багато цікавих свідчень. У травні суд вже оголосив йому вирок за державну зраду. Зокрема, він розповів деталі діяльності мережі та відведену їй роль у підготовці до повномасштабної війни рф проти України.

«Під час входження військ, коли буде зрозуміло, що міста здаються, ці ЧОПи («частные охранные предприятия») повинні були забезпечувати проходження техніки, сідати на броню з російськими прапорами, і таким чином забезпечувати мирний вхід у міста», – деталізує Колєсніков.

За його словами, ГРУ при захопленні столиці планувало використовувати дві бригади спецназу і сили спецоперацій, які мали зайти з території Білорусі. Звідти – швидко просунутися до Києва, захопити Урядовий квартал і зібрати віче у Верховній раді, яке б проголосувало за створення нового уряду. Однак ці плани повністю зруйнували українські захисники.

Проти Деркача Генеральним прокурором України розпочато досудове розслідування. 

Що про нього відомо

За інформацією організації «Рух ЧЕСНО», Деркач проросійський політик. Був регулярним гостем на телеканалах, які пов’язують із кумом путіна Віктором Медведчуком. У серпні 2021 року РНБО запровадила персональні економічні обмежувальні санкції проти Деркача. За інформацією розвідки США, путін тримав під наглядом діяльність Деркача, який відіграв значну роль у впливі росії на вибори в США у 2020 році.

 

Нагадаємо, у Херсоні партизани підірвали авто колаборанта, він загинув на місці. Крім того, колишній депутат «Партії регіонів» виявився колаборантом.

Також Інформатор писав, що "Слуга народу" Ковальов підтвердив співпрацю з окупантами.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.