“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
В Україні посилили покарання за домашнє і гендерне насильство: що загрожує
В Україні посилили відповідальність за домашнє і гендерне насильство. Це дозволяє потерпілому отримати відшкодування матеріальних збитків та моральної шкоди.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу Президента .
Відповідно до закону, військові, військовозобов'язані та резервісти під час проходження зборів, а також особи начальницького складу Національного антикорупційного бюро, рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, служби цивільного захисту, Державного бюро розслідувань, поліцейські несуть відповідальність за вчинення домашнього насильства на загальних підставах . Однак до них не можуть застосувати громадські роботи, виправні роботи і адміністративний арешт.
За вчинення домашнього та гендерного насильства загрожує штраф в розмірі від 10 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170-340 гривень) або громадські роботи на термін від 30 до 40 годин, або адміністративний арешт терміном до 10 діб. За повторне порушення протягом року штраф становитиме 20-40 неоподатковуваних мінімумів (340-680 гривень), або 40-60 годин громадських робіт, або адмінарешт до 15 діб.
Нагадаємо, в Україні планують посилити відповідальність за домашнє насильство.Крім того, в Україні збільшили кількість груп з реагування на домашнє насильство.
Також Інформатор писав, як розпізнати насильство в сім'ї і як діяти, якщо ви постраждали від цього
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .