«Насильство щодо військовослужбовців - неприпустиме. Розраховуємо на повне і всебічне розслідування цих злочинів. Винні мають понести заслужене покарання»
"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
“Люди часто вважають, що їхнє постійне перебування з телефоном дозволить їм не пропускати важливих для них подій, інформації чи вражень. Я ж зробив для себе абсолютно протилежне відкриття. Мені здається, що саме в ті моменти, коли ми “залипаємо“ в своїх девайсах – ми втрачаємо важливі для нас моменти і час.”
Існує декілька факторів зростання ціни: погодні умови, логістика, вартість електроенергії тощо
В Україні подорожчав хліб. Фіксується зростання цін на пшеничний та нарізний хліб. Хоча окремі види хлібної продукції в ціні не змінилися.
Про це повідомляє Мінфін. Зазначається, що на вартість продукту впливає ряд важливих чинників.
Так, зросли ціни на пшеничний та нарізний види хліба. Зростання цін почалося в грудні. Вартість подекуди зросла одразу на 4 гривні.
Наприклад, нарізний батон "Цар Хліб" подорожчав за місяць з 33,81 гривні до 37,63 гривень. Хоча деякі види батонів залишили ту ж ціну, що й була: 32-34 гривні.
Причин цьому декілька, і вони були прогнозованими. Ще влітку "Інформатор", зокрема, писав про те, що під кінець осені-початок зими варто очікувати зростання цін на хлібну продукцію.
На вартість цього продукту впливає загальне погіршення погодних умов. Через це зростають витрати на електроенергію, яка необхідна для виробництва, а також на логістику, адже хліб слід транспортувати Україною.
Це вже має зв'язок із загальним підвищенням цін на пальне для автомобілів. Наприклад, лише за листопад-місяць вартість автогазу зросла на 30%. Свою лепту вносить і блокада, що її влаштували польські перевізники на нашому кордоні. Нарешті, скоро новорічні свята, через що попит на хліб також починає зростати.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.