«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Процес імунізації буде залежати від кількості мобільних бригад
В Україні розпочалася вакцинація від коронавірусу компаній, які налічують у своєму штаті понад 50 осіб. Їх прищеплюють вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр МОЗ України .
Організовані колективи вакцинують в кожному регіоні України в тій послідовності, в якій вони записувалися через контакт-центр МОЗ. Цей процес буде відбуватися поступово і буде залежати від кількості мобільних бригад з імунізації. Зараз навчання медичного персоналу для вакцинації триває, а кількість бригад постійно зростає.
"На сьогоднішній день вже зареєстровано 1 447 заявок на вакцинацію колективів, загалом на 216 893 особи. Залишити заявку на виїзд мобільної бригади для щеплення співробітників компанії можна за телефоном контакт-центру 0 800 60 2019",- наголошується у повідомленні.
Регіональний координатор з вакцинації перед приїздом мобільної бригади повинен зателефонувати відповідальній особі в колективі і повідомити всю необхідну інформацію для підготовки та проведення щеплень.
До приїзду мобільної бригади керівництво колективу повинно забезпечити чисте, добре освітлене приміщення, яке відокремлене від будь-яких виробничих площ, або відкритих просторів з робочими місцями, має вентиляцію для постачання свіжого повітря, достатню площу для комфортної роботи мобільної бригади з вакцинації в складі не менше трьох осіб . Приміщення повинно бути обладнане кушеткою для пацієнтів, стільцями і столиками для роботи мобільної бригади, доступом до місця для гігієни рук, мати столик, який може вмістити одну невелику сумку-холодильник (термоконтейнер), ін'єкційні матеріали та коробку для безпечної утилізації шприців, а також доступ до інтернету (Wi-Fi).
Нагадаємо, Україна і ЄС домовилися про взаємне визнання COVID-паспортів.Крім того, США виділять Україні 14 млн доз вакцини від коронавірусу.
Також Інформатор писав, чи можна отримати другу дозу вакцини від коронавірусу раніше встановленого терміну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .