Головна
Бізнес
Фінанси
10:39, 2 Серпня
Информатор UA

Интро

В Україні оголосили збір монет на потреби Збройних сил. Упродовж трьох місяців українці можуть здати монети номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Про це повідомляє Інформатор з посиланням наНаціональний банк України. У чому суть акціїПротягом наступних трьох місяців по всій Україні триватиме збір монет номіналами10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень.Значна кількість розмінних монет, зокрема номіналами 10 копійок та 50 копійок часто не використовуються громадянами для готівкових розрахунків та лежать у скарбничках чи кишенях.Водночас ці кошти можуть допомогти українським захисникам боронити країну від російського загарбника. Всі зібрані кошти перерахують на потреби Збройних сил України.Де та як можна здати монетиПункти мобілізації монет на підтримку ЗСУ відкриті у відділеннях Ощадбанку та ПУМБу практично в усіх регіонах країни, де можлива безпечна робота банків. Також можна організувати колективний збір коштів серед громад певного району, житлового комплексу, на роботі або в інших спільнотах.Адреси відділень, у яких можна здати зібрані монети, а також детальні умови участі в акції зазначені на сайті "Смілива гривня" - тут. Нагадаємо, українці можуть обміняти гривні на євро в центробанку Мальти. Крім того, в Україніобрали кращу монету 2021 року. Такожписав, щовипустив срібну монету, присвячену Україні. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

В Україні оголосили збір монет на потреби ЗСУ: які копійки приймають

Читать на русском
В Україні оголосили збір монет на потреби ЗСУ: які копійки приймають

З 1 серпня стартувала акція "Смілива гривня"

В Україні оголосили збір монет на потреби Збройних сил. Упродовж трьох місяців українці можуть здати монети номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національний банк України

У чому суть акції

Протягом наступних трьох місяців по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Значна кількість розмінних монет, зокрема номіналами 10 копійок та 50 копійок часто не використовуються громадянами для готівкових розрахунків та лежать у скарбничках чи кишенях.

Водночас ці кошти можуть допомогти українським захисникам боронити країну від російського загарбника. Всі зібрані кошти перерахують на потреби Збройних сил України.

Де та як можна здати монети

Пункти мобілізації монет на підтримку ЗСУ відкриті у відділеннях Ощадбанку та ПУМБу практично в усіх регіонах країни, де можлива безпечна робота банків. Також можна організувати колективний збір коштів серед громад певного району, житлового комплексу, на роботі або в інших спільнотах. Адреси відділень, у яких можна здати зібрані монети, а також детальні умови участі в акції зазначені на сайті "Смілива гривня" - тут

Нагадаємо, українці можуть обміняти гривні на євро в центробанку Мальти. Крім того, в Україні обрали кращу монету 2021 року. 

Також Інформатор писав, що Ватикан випустив срібну монету, присвячену Україні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.