Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Перший партнерський договір, який діє згідно з чинним законодавством України
В Україні уклали перший одностатевий шлюб з оформленням партнерського договору. Фактично це дозволяє партнерам мати все ті ж юридичні права, які з'являються при класичному укладення шлюбу.
Першою парою, яка уклала такий договір стали кондитер і консультант проекту LoveUnity Олеся Соломіна і тату-майстер Ада Швець. Про це повідомила Олеся Соломіна на своїй сторінці в Facebook, - передає Інформатор.
Зараз в Україні партнери однієї статі не можуть офіційно укласти шлюб. Це означає, що навіть живучи разом, гей-пари не мають таких прав як: право на спільне майно, право відвідувати партнера в лікарні, право на спадок, право не свідчити проти партнера в суді.
«Шлюб - це про базове відчуття безпеки і захищеності. В Україні ЛГБТ-люди не можуть вступати в шлюб, а значить - не мають всіх цих точок безпеки. Це не правильно, точка. Я з дитинства закохувалася в людей безвідносно того, статеві органи їх розташовані всередині або зовні », - заявила Соломіна.
Поки на законодавчому рівні врегулювати питання одностатевих шлюбів в Україні не поспішають, автори проекту LoveUnit знайшли вихід - партнерський договір, що діє згідно із Законом України.
«Перший Партнерський договір, що діє за законами України підписано мною і людиною, з яким я хочу старіти. Ми буквально зробили ще один крок в майбутнє. В сторону світу, де люди мають рівні права, незалежно від відмінностей», - зазначила Олеся Соломіна.
"LoveUnit"- сайт, де можна оформити партнерський договір. На сайті договір позначений як «легальна і законна альтернатива шлюбу, доступна всім, незалежно від статі». Він може бути підписаний між двома громадянами України, яким вже виповнилося 18 років. Для цього потрібно залишити заявку на сайті і чекати подальших інструкцій.
Творцями порталу "Love Unit" є Олеся Соломіна та адвокат Артем Афян.
Нагадаємо, зараз громадяни України можуть зареєструвати одностатевий шлюб тільки за кордоном в країнах, закони яких дозволяють висновок одностатевого шлюбу двома іноземцями, наприклад, в Данії, Португалії, Канаді або США. Так, ми розповідали про першому весіллі одностатевої пари, яке пройшла на Кураж Базарі вКиєві.