Головна
COVID-19
14:11, 2 Лютого
Информатор UA

Интро

Українці від 14 років матимуть змогу отримати 1000 гривень за вакцинацію від коронавірусу. Виплату можна отримати вже з 7 лютого. Таке рішення ухвалили на засіданні Кабміну, повідомляє Інформатор. Хто зможе отримати виплату: українці віком від 14 років, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19. Як отримати виплату: потрібно відкрити картку в одному з банків та подати заявку у додатку "Дія": відкрити додаток "Дія", вибрати розділ "Послуги", потім відкрити "єПідтримка" натиснути "Отримати допомогу". На що можна витратити гроші освітні курси (у тому числі оплата здобуття дошкільної, позашкільної освіти, занять у гуртках, секціях, харчування у навчальних закладах, проживання у гуртожитках навчальних закладів), спортивні товари (ковзани, лижі, туристичне приладдя), канцтовари, внутрішні пасажирські перевезення залізничним та авіаційним транспортом, книги, газети та журнали (друкована продукція). Зазначимо, що 1000 гривень за вакцинацію можна витратити на ліки. Тут ми писали, хто це зможе зробити. Нагадаємо, в Україні дозволили витрачати «ковідну тисячу» на ліки, але за умови. Крім того, українці отримають ще 500 грн за вакцинацію третьою дозою. Також Інформатор писав, що колись в Україні почнуть вакцинувати від коронавірусу дітей від 5 років. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

В Україні неповнолітнім виплатять 1000 гривень за вакцинацію: як отримати та на що можна витратити

Читать на русском

Вони мають пройти повний курс вакцинації від коронавірусу

Читать на русском
В Україні неповнолітнім виплатять 1000 гривень за вакцинацію: як отримати та на що можна витратити

Вони мають пройти повний курс вакцинації від коронавірусу

Українці від 14 років матимуть змогу отримати 1000 гривень за вакцинацію від коронавірусу. Виплату можна отримати вже з 7 лютого.

Таке рішення ухвалили на засіданні Кабміну, повідомляє Інформатор.

Хто зможе отримати виплату: українці віком від 14 років, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19. Як отримати виплату: потрібно відкрити картку в одному з банків та подати заявку у додатку "Дія":

  • відкрити додаток "Дія",
  • вибрати розділ "Послуги",
  • потім відкрити "єПідтримка"
  • натиснути "Отримати допомогу".

На що можна витратити гроші

  • освітні курси (у тому числі оплата здобуття дошкільної, позашкільної освіти, занять у гуртках, секціях, харчування у навчальних закладах, проживання у гуртожитках навчальних закладів),
  • спортивні товари (ковзани, лижі, туристичне приладдя),
  • канцтовари,
  • внутрішні пасажирські перевезення залізничним та авіаційним транспортом,
  • книги, газети та журнали (друкована продукція).

Зазначимо, що 1000 гривень за вакцинацію можна витратити на ліки. Тут ми писали, хто це зможе зробити.

Нагадаємо, в Україні дозволили витрачати «ковідну тисячу» на ліки, але за умови. Крім того, українці отримають ще 500 грн за вакцинацію третьою дозою.

Також Інформатор писав, що колись в Україні почнуть вакцинувати від коронавірусу дітей від 5 років.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.