Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Газ постачальникам тепла для населення обіцяють продавати за фіксованою ціною – 7,4 тис. грн за тисячу кубічних метрів
Кабінет міністрів України ухвалив рішення про те, щоб забезпечити незмінність тарифів на тепло для населення у новому опалювальному сезоні. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмігаль на засіданні Кабміну.
За його словами, сьогодні Уряд продовжив дію Положення про спеціальні зобов'язання (ПСЗ) на ринку природного газу до середини квітня 2024 року.
"Нафтогаз" і надалі реалізуватиме газ постачальникам тепла для населення за фіксованою ціною – 7,4 тис. грн за тисячу кубічних метрів", - заявив Шмігаль.
За словами Шмигаля, це рішення є частиною комплексних заходів щодо підготовки до зими, щоб у будинках кожного українця було світло та тепло, а критична інфраструктура отримала надійний захист від російських ракет та дронів.
"Працюємо солідарно, оперативно, ефективно заради нашої перемоги над ворогом та для благополуччя всіх українців", – наголосив прем'єр.
У той же час представник Кабміну у Верховній раді Тарас Мельничук у своєму Telegram-каналі заявив, що зміни до постанови про заборону збільшення тарифів на тепло діятимуть до 15 квітня 2024 року включно.
В Україні діє мораторій на підвищення тарифів на газ, гарячу воду та опалення, однак він не стосується електроенергії та холодної води. Так, Кабмін підвищив тариф на електроенергію для населення з 1 червня з 1,68 грн/кВт-год до 2,64 грн/кВт-год. За даними Держкомстату, від липня 2022 року до липня 2023-го найбільше зросла саме вартість електроенергії – аж на 69,7%. Також з 1 липня НКРЕКУ підвищила тариф на холодну воду, проте після втручання вищого керівництва країни це рішення було скасовано.
Раніше Інформатор давав дієві поради стосовно того, як зменшити комунальні платіжки за електроенергію і газ. Також можливо зекономити на рахунку за воду, якщо менше прати та користуватися ванною. Нагадаємо, з кого не будуть примусово стягувати борги за житлово-комунальні послуги під час війни і про дію субсидій на комунальні послуги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.