Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
З початку пандемії 0,25% українців, які хворіли на коронавірус, повторно заразилися
В Україні за станом на середину грудня у 2 161 людини повторно підтвердили захворювання на COVID-19. З них 12% (250 осіб) - медичні працівники.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України.
«Повторний позитивний результат ПЛР-тесту, отриманий не раніше 40 днів від першого позитивного результату, виявлений у 2 161 особи. З них 12% (250 осіб) - медичні працівники», - йдеться у повідомленні.
Дослідження показують, що у більшості людей, які перенесли інфекцію, виробляються антитіла, специфічні для цього вірусу, але рівні цих антитіл можуть бути різними.
«У пацієнтів з важкою формою захворювання рівні антитіл вище, а у тих, у кого була легка форма або безсимптомний перебіг захворювання - нижче. Точних даних про рівень антитіл, необхідних для захисту, і як довго ці антитіла зберігаються в організмі, ще немає, але в групі ризику повторного зараження COVID-19 є люди, які перенесли захворювання в легкій формі», - пояснили в ЦГЗ.
При цьому коронавірус мутує, але повільно. В основному у людей, інфікованих на COVID-19, імунна реакція розвивається впродовж декількох перших тижнів після інфікування.
Яких заходів слід вживати, щоб запобігти повторному інфікуванню
Поки у нас немає науково обґрунтованих доказів тривалості імунітету і рівня його напруженості, кращий спосіб запобігти інфікуванню - це уникати контакту з вірусом. Для цього слід дотримуватися простих рекомендацій:
Слідкуйте за своїм здоров'ям, і якщо з'являються симптоми захворювання, негайно звертайтеся до лікаря.
Нагадаємо, в Україні фіксують повторні випадки зараження на COVID-19. Крім того, в Україні запровадили нові карантинні обмеження з 19 грудня.
Також Інформатор писав, кого будуть вакцинувати безкоштовно .