"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Найпопулярнішими марками серед автовикрадачів торік були: ВАЗ, ГАЗ, Volkswagen, Renault і Hyundai
У 2023 році кількість викрадень автомобілів в Україні повернулася до довоєнного рівня. За минулий рік зафіксовано майже стільки ж викрадень авто, як до початку повномасштабного вторгнення. Лідерами за кількістю викрадень стали Донецька, Дніпропетровська та Херсонська області.
За даними Опендатабот, в Україні за весь 2023 рік було зафіксовано 1278 викрадень автомобілів. Це майже на 90% менше, ніж у 2022 році, коли було зафіксовано рекордну кількість автовикрадень - 12 448 авто. Для порівняння, у 2021 році цей показник становив 1148 викрадених авто.
Антирейтинг регіонів, де найчастіше викрадали авто, очолили три прифронтові області:
Найменшу кількість автовикрадень 2023 року зафіксовано в Тернопільській та Івано-Франківській областях - по 4 автовикрадення на кожен регіон.
Найпопулярнішою маркою серед автовикрадачів торік був ВАЗ - 206 автомобілів або 16% від усієї кількості. У топ також потрапили: ГАЗ - 60 (4.7%), Volkswagen - 46 (3.6%), Renault - 42 (3.3%) і Hyundai - 30 (2.3%).
Минулого року Кабмін затвердив новий порядок отримання водійських прав. Він суттєво відрізняється від правил, що діяли в Україні протягом багатьох років. Зміни є частиною реформи, яку впроваджує МВС з літа 2023 року. Нововведення передбачає, що у водіїв буде вибір - вивчати теорію самостійно або в автошколі.
З 1 серпня 2023 року кількість спроб для складання практичного іспиту є необмеженою (раніше допускалося лише 3 спроби) протягом 2-х років з дня видачі свідоцтва про закінчення практичної підготовки в автошколі. Інтервал між спробами - 10 днів.
З 22 листопада 2023 року в Україні можна скласти теоретичний іспит з водіння самостійно. Для цього потрібно звернутися до сервісного центру МВС. При цьому навчатися в автошколі не обов'язково. Вартість складання теоретичного іспиту коштує 13 гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.