Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
“Це розповідь про взаємне кохання, де кожен день стає святом, коли поряд та людина, яка здатна захистити й підтримати. Це пісня про кохання, яке дарує надію і спокій, роблячи світ теплішим і світлішим лише завдяки тому, що поряд саме він.”, — розповіла Alena Omargalieva.
Схема збуту працювала з початку цього року, силовики провели 11 обшуків за місцем проживання та в їхніх офісах
В Україні двоє чоловіків продавали підроблені стодоларові купюри з 50% знижкою. Вони продавали підробки преміум-якості, що не ідентифікувалися детекторами валют.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр Служби безпеки України.
Організатором схеми був мешканець Київської області. Він налагодив збут фальшивих банкнот у різні регіони країни. Гроші були преміум-якості й не ідентифікувалися детекторами валют як фальшиві. Схема працювала з початку цього року. Підроблені банкноти продавали кілька разів на тиждень великими і дрібнооптовими партіями, у середньому по кілька тисяч доларів.
"Задокументували кілька фактів збуту киянином фальшивок жителю Житомира. Під час спецоперації затримали організатора схеми й покупця під час реалізації чергової партії підроблених грошей - 2 тис. доларів", — розповіли в спецслужбі.
Силовики провели обшуки за місцями проживання підозрюваних і в робочих кабінетах.
"Вилучено гроші, отримані незаконно, вогнепальну зброю та боєприпаси, а також чорнові записи з "клієнтською базою" організатора", - уточнили в спецслужбі.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 199 Кримінального кодексу України – виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років із конфіскацією майна.
Як зазначили в прокуратурі Житомирської області, зараз вирішується питання про повідомлення про підозру й застосування запобіжних заходів.
Нагадаємо, в Тернопільській області затримали угрупування, яке продавало фальшиві долари. Крім того, шахраї вкрали 5 мільйонів гривень у банку за допомогою фальшивої купюри.
Також Інформатор писав, які купюри найчастіше підробляють в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.