Головна
Україна
Події
08:52, 20 Липня
Информатор UA

Интро

В Україні дозвіл на зброю не потрібно продовжувати до кінця дії воєнного стану. Про це повідомив народний депутат УкраїниОлександр Федієнко, передає Інформатор. Набрав чинності наказ Міністерства внутрішніх справ України Про продовження строку дії дозволів у сфері обігу зброї, пристроїв та вибухових матеріалів під час дії воєнного стану в Україні від 18 березня 2022 року № 195. Зазначається, що під час дії воєнного стану в Україні строк дії дозволів, визначених інструкцією про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів, затвердженою наказом Міністерства внутрішніх справ України від 21 серпня 1998 року№ 622,продовжується на період до 10 днів після припинення або скасування дії воєнного стану в Україні. Якщо до війни ви отримали дозвіл на зброю та термін його дії закінчився у період дії воєнного стану, він буде дійсний, ви зможете легально носити та зберігати цю зброю. Нагадаємо, унардепів Волошина, Рабіновича та Чорного від ОПЗЖ вилучили зброю. Крім того, уРівенській області заборонили безпідставно носити зброю. ТакожІнформатор писав,що Іран спростував інформацію про постачання зброї до росії. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

В Україні дозвіл на зброю не потрібно продовжувати до кінця дії воєнного стану

Читать на русском
В Україні дозвіл на зброю не потрібно продовжувати до кінця дії воєнного стану

Про це йдеться у наказі Міністерства внутрішніх справ України

В Україні дозвіл на зброю не потрібно продовжувати до кінця дії воєнного стану. 

Про це повідомив народний депутат України Олександр Федієнко, передає Інформатор

Набрав чинності наказ Міністерства внутрішніх справ України «Про продовження строку дії дозволів у сфері обігу зброї, пристроїв та вибухових матеріалів під час дії воєнного стану в Україні» від 18 березня 2022 року № 195. Зазначається, що під час дії воєнного стану в Україні строк дії дозволів, визначених інструкцією про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів, затвердженою наказом Міністерства внутрішніх справ України від 21 серпня 1998 року № 622, продовжується на період до 10 днів після припинення або скасування дії воєнного стану в Україні.

Якщо до війни ви отримали дозвіл на зброю та термін його дії закінчився у період дії воєнного стану, він буде дійсний, ви зможете легально носити та зберігати цю зброю. 

Нагадаємо, у нардепів Волошина, Рабіновича та Чорного від ОПЗЖ вилучили зброю. Крім того, у Рівенській області заборонили безпідставно носити зброю.

Також Інформатор писав, що Іран спростував інформацію про постачання зброї до росії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.