Головна
Україна
Події
12:07, 1 Квітня
Информатор UA

Интро

На Рівненщині заборонили безпідставне носіння зброї. Це також стосується членів добровольчих формувань територіальних громад. Про це повідомив голова Рівненської ОВ Віталій Коваль, - передає Інформатор. На Раді оборони області ухвалили рішення заборонити безпідставне носіння членами добровольчих формувань територіальних громад зброї та вихваляння нею у громадських місцях. "Зараз не час махати ним де завгодно. Зброя для того, щоб захищати Батьківщину. Наголошую, членам ДФТГ Рівненської області неухильно дотримуватись вимог Статутів Збройних Сил України! Будьте відповідальні та мудрі. Рідний край розраховує на вас", - заявив Коваль. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

У Рівенській області заборонили безпідставно носити зброю

Читать на русском

Зараз не час махати зброєю будь-де

Читать на русском
У Рівенській області заборонили безпідставно носити зброю

Зараз не час махати зброєю будь-де

На Рівненщині заборонили безпідставне носіння зброї. Це також стосується членів добровольчих формувань територіальних громад.

Про це повідомив голова Рівненської ОВ Віталій Коваль, - передає Інформатор.

На Раді оборони області ухвалили рішення заборонити безпідставне носіння членами добровольчих формувань територіальних громад зброї та вихваляння нею у громадських місцях.

"Зараз не час махати ним де завгодно. Зброя для того, щоб захищати Батьківщину. Наголошую, членам ДФТГ Рівненської області неухильно дотримуватись вимог Статутів Збройних Сил України! Будьте відповідальні та мудрі. Рідний край розраховує на вас", - заявив Коваль.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.