Головна
Україна
16:53, 13 Квітня
Информатор UA

Интро

Іран виступає проти війни в Україні і не постачає до росії зброю. Також іранська сторона надіслала до нашої країни медичну бригаду. Про це повідомив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає Інформатор.  «Зателефонував міністрові закордонних справ Ірану Хоссейну Амір-Абдуллахіану. Іран виступає проти війни Росії з Україною та підтримує дипломатичне врегулювання конфлікту», - сказав Кулеба. Також Іран спростував інформацію про те, що іранські компанії допомагають постачати зброю до росії. «Вдячний міністрові закордонних справ Абдуллахіану за спростування тверджень про постачання зброї до росії через іранські компанії, а також за надіслану в Україну медичну бригаду», — додав Кулеба. Нагадаємо, Південна Корея передасть Україні бронежилети, каски та аптечки. Крім того, Австралія передала Україні 20 бронетранспортерів Bushmaster  Також Інформатор писав, що Україна отримала комплекси протиповітряної оборони С-300 від Словаччини Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.    

Іран спростував інформацію про постачання зброї до росії

Читать на русском

Раніше низка ЗМІ писала, що для війни проти України росія отримує озброєння з Іраку

Читать на русском
Іран спростував інформацію про постачання зброї до росії

Раніше низка ЗМІ писала, що для війни проти України росія отримує озброєння з Іраку

Іран виступає проти війни в Україні і не постачає до росії зброю. Також іранська сторона надіслала до нашої країни медичну бригаду.

Про це повідомив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає Інформатор

«Зателефонував міністрові закордонних справ Ірану Хоссейну Амір-Абдуллахіану. Іран виступає проти війни Росії з Україною та підтримує дипломатичне врегулювання конфлікту», - сказав Кулеба.

Також Іран спростував інформацію про те, що іранські компанії допомагають постачати зброю до росії.

«Вдячний міністрові закордонних справ Абдуллахіану за спростування тверджень про постачання зброї до росії через іранські компанії, а також за надіслану в Україну медичну бригаду», — додав Кулеба.

Нагадаємо, Південна Корея передасть Україні бронежилети, каски та аптечки. Крім того, Австралія передала Україні 20 бронетранспортерів Bushmaster 

Також Інформатор писав, що Україна отримала комплекси протиповітряної оборони С-300 від Словаччини

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.