Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
На борту в момент вибуху перебували сім членів екіпажу
У Росії, неподалік від міста Піонерський у Калінінградській області, сталася надзвичайна подія з траулером "Капітан Лобанов". Судно спочатку загорілося, а потім затонуло. Це далеко не перший подібний інцидент із цим траулером.
Про це повідомляють росЗМІ. Попередньо вибух стався в Балтійському морі в 10-мильній зоні, недалеко від узбережжя Калінінградської області. Сигнал лиха корабель подав близько 11 години ранку.
За даними Telegram- каналу Baza, із семи членів екіпажу врятували чотирьох. Після транспортування на берег їх направили в медустанови. Один моряк загинув, двоє вважаються зниклими безвісти. Пошуково-рятувальні роботи тривають.
Офіційний представник Калінінградського обласного уряду Дмитро Лисков заявив, що через НП на судні кілька людей постраждали, але не сказав про загиблих. Пожежа, за його словами, виникла через "позаштатну ситуацію".
"Капітан Лобанов" є малим рибальським траулером. Такі судна використовуються для лову риби. Нерідко на них встановлюють холодильні установки, щоб одразу проводити первинну обробку улову. Він тоне не вперше. 2021 року судно завалилося в бік під час спуску на воду. Тоді воно частково затонуло. Унаслідок цього інциденту ніхто не постраждав.
Сили оборони України потопили вже третину чорноморського флоту росії з початку війни. Наприклад нещодавно, у ніч на 5 березня, українська розвідка спільно з ВМСУ феєрично потопили чергове російське судно: до риб на дно "пішов" патрульний корабель Чорноморського флоту рф "Сергій Котов". Цей корабель окупантів був новим - його спустили на воду у 2022 році. Окупанти використовували "Сергія Котова" для атак по острову Зміїний.
Після цього російські військові судна протягом шести діб не виходили у води Чорного моря. Росіяни також дотримуються відпрацьованої тактики на випадок знищення кораблів Чорноморського флоту, намагаючись будь-що приховати втрати. Зараз ситуація у Чорному морі стабільна, ініціатива на боці України.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
CNN повідомляє про масове концентрування російських військ в районі Запорізької області, де зібрано близько 50 000 військових. Росія також розпочала наступальні дії в Роботино, одному з напрямків контрнаступу України. Ми запитаємо ветерана війни Юрія Гудименка про можливі наслідки цих дій та наміри Росії. Приєднуйтеся до перегляду, щоб дізнатися більше.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.