"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
За версією росЗМІ, це може бути атаки нібито українськими дронами-камікадзе
Російську нафтобазу "Роснафти" в Разянській області нібито атакував дрон-камікадзе. Російські телеграм-канали стверджують, що удар стався 17 вересня. За їх інформацією, цей БпЛА ймовірно міг належати українській армії.
Про це повідомляють російські телеграм-канали. Поки що вони не показали докази такого удару. Також не було й доведено, що дрони мають українське походження.
Вони повідомляють, що атака безпілотника сталась о пів на п'яту ранку 17 вересня. Додається, що він атакував по території Рязанської нафтопереробної компанії в Залізничному районі. Нібито дрон вдарив по резервуару, який містить у собі кілька тисяч тонн бензину. Проте, за словами російських джерел, він залишив лише невелику вм'ятину на резервуарі. Пропагандисти не наводять жодних свідчень, що така подія з саме такими наслідками, як вони описують, сталась. Російська влада намагається з'ясувати звідки був запущений БпЛА.
"Роснафта" - це російська державна нафтогазова компанія. Фактично вона є найбільшою в світі публічною компанією за обсягом виробництва нафти. Вона займала 3 місце за обсягами виторгу у 2012 році серед російських компаній. На кінець 2012 в компанії працювали близько 170 000 осіб. Вона провела IPO. Під контролем державного ВАТ "Роснафтогаз" було 100% акцій компанії. Після виходу на московську фондову загальна кількість акціонерів підприємства сягнуло 160 тисяч осіб станом на вересень 2012 року. Зокрема в серпні 2013 року велика кількість акцій належала 138 тисячам фізичних осіб. У грудні 2016 Glencore і Катарський суверенний фонд спільно придбали ще 19,75 % акцій за 10,2 млрд доларів. Під контролем уряду РФ залишилось 50 % акцій.
Росія продовжує активно експортувати нафту до країн Заходу. Згідно з даними компанії Kpler, у квітні Індія поставила в ЄС більше пального, ніж будь-коли раніше.Усе це робиться Кремлем, попри ембарго, через посередників у третіх країнах, особливо з Індії. Про це пише німецьке видання Spiegel. За даними журналістів, щодня до портів Індії прибуває щодня щонайменше два танкери з російською нафтою, це 70 танкерів на місяць. Через певний час частина цієї нафти потрапляє до ЄС в переробленому вигляді.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.