В ПриватБанку повідомили, кому перерахують 24,2 мільярдів гривень дивідендів

Читать на русском

12 травня 2023 року команда ПриватБанку відзвітувала про роботу державного банку у 2022 році

Читать на русском
ПриватБанк
У банку розповіли, скільки заробили за рік

12 травня 2023 року команда ПриватБанку відзвітувала про роботу державного банку у 2022 році

За 2022 рік ПриватБанк отримав чистий прибуток у розмірі 30,2 мільярда гривень. Результати роботи перевірили аудитори.

Про це повідомила пресслужба фінансової установи

За результатами своєї роботи ПриватБанк перерахує головному акціонеру - державі 24,2 мільярда гривень дивідендів, а також оплатить авансом податок на прибуток.

«Такі результати є свідченням, що Банк ефективно управляє своїми ресурсами та демонструє високий рівень відповідальності перед державою та суспільством, – повідомив заступник Міністра фінансів України з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук. – Ми розраховуємо, що спільно з Урядом України й іншими фінансовими установами ПриватБанк долучиться до відновлення економіки та післявоєнної відбудови».

За 2022 рік банк відновив роботу 41 відділення, повертаючись на деокуповані території. Кількість міжнародних переказів через ПриватБанк зросла на 16%, а загальна сума - на 7%.

«Наразі сервісна мережа банку є найбільшою й найдоступнішою та налічує 1 108 працюючих відділень, 6 405 банкоматів, 10 120 терміналів самообслуговування, 223 тис POS-терміналів, - нагадали у фінустанові. - Банку довірили свої операції 18,3 млн приватних клієнтів та 770 тиc. компаній та підприємців».

Минулого року ПриватБанк надав малому та середньому бізнесу кредитів на 23,8 млрд грн. Це на 25% більше показника 2021 року, в тому числі у межах Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».

«Допомога співробітникам, що постраждали від війни, та Збройним силам України у 2022 році становила 495 млн грн», - відзвітували у банку.

Банки повернуть блокування рахунків за борги

З 6 травня 2023 року всі банки в Україні можуть арештовувати рахунки своїх клієнтів-боржників. Ці зміни до закону анулювали постанову Кабміну щодо заборони арештовувати рахунки українців, якщо вони були винні фінустанові менше ніж 100 тисяч грн.

Внесені зміни в закон дозволяють боржникам користуватися коштами з арештованого рахунку, але у розмірі не більше двох мінімальних зарплат (13 400 грн) у місяць. Для юросіб цей ліміт складає п'ять мінімальних зарплат (33 500 грн), які можна витратити тільки для виплати заробітної плати співробітникам, сплати податків та зборів.

Для розблокування зазначених лімітів клієнт банку повинен звернутися до виконавця, який потім надсилає фінустанові постанову на зняття арешту.

Інформатор розповідав як ПриватБанк та monobank конкурують за учасників програми єВідновлення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.