У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Нині у бідних сім'ях проживає приблизно на 60 млн дітей більше, ніж до пандемії
Пандемія COVID-19 спричинила найбільш глобальну кризу для дітей за всі 75 років існування дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ. Зокрема, коронавірус призвів до злиднів ще 100 млн дітей, що на 10% більше, ніж у 2019 році.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на доповідь ООН .
“Пандемія COVID-19 стала найбільшою загрозою прогресу для дітей за нашу 75-річну історію. У той час як кількість голодних дітей, що не відвідують школу, зазнають насильства, живуть у бідності, зростає, кількість дітей, що мають доступ до медицини, вакцин, достатнього харчування та основних послуг, скорочується», – розповіла Генрієтта Фор, виконавчий директор ЮНІСЕФ .
За її словами, знадобиться в кращому разі від 7 до 8 років, щоб усунути дефіцити, що виникли в багатьох сферах.
Наразі у бідних сім'ях проживає приблизно на 60 млн. дітей більше, ніж до пандемії. Крім того, у 2020 році більше 23 млн дітей пропустили основні щеплення – це майже на 4 млн більше, ніж у 2019 році. Також це найвищий показник за 11 років.
«Ще до пандемії близько 1 млрд дітей у всьому світі не мали доступу до освіти, охорони здоров'я, житла, харчування, санітарії чи води. Зараз ця кількість зростає, оскільки збільшується розрив між багатими та бідними дітьми, при цьому більш за все страждають найбільш уразливі верстви населення», – йдеться у повідомленні.
За даними ООН, до кінця 2022 року ще 9 млн дітей будуть змушені працювати, щоб допомагати забезпечувати свої сім'ї, а до 2030 ще 10 млн дівчаток передчасно вийдуть заміж через бідність.
Нагадаємо, майже 3 мільярди людей (а це 37% населення світу) ніколи не користувалися інтернетом. Також 96% з 2,9 мільярда людей, які не мають доступу до інтернету, живуть у країнах, що розвиваються.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .