В окупованому Криму місто пішло під воду: "глава" окупантів плаває по Керчі на моторному човні

Читать на русском

Керч затопило після сильної зливи - люди пересуваються містом на матрацах і човнах

Читать на русском
В окупованому Криму місто пішло під воду: "глава" окупантів плаває по Керчі на моторному човні

Керч затопило після сильної зливи - люди пересуваються містом на матрацах і човнах

У Керчі все погано - в ніч з 16 на 17 червня там випала 1,5-місячна норма опадів. Затоплено більше двохсот будинків, лікарні і трансформаторні підстанції, машини стоять по дах у воді, а люди пересуваються вулицями на надувних матрацах. Ситуація патова, в зв'язку з чим на місце виплив так званий "глава" Криму Сергій Аксьонов.

Виплив в прямому сенсі слова. Як пише TJ,ватажок окупантів пересувається  затопленим містом на моторному човні рятувальників, - повідомляє Інформатор.Слідом за ним "кролем" гребли три рятувальники. І хоча відомство "відхрещується" від своїх, співробітників МНС видають шеврони на плечах.

"Це взагалі були цивільні люди, які взяли для себе в цій критичній ситуації таке не зовсім зрозуміле рішення. Вони надягли на себе ці костюми і нічого розумнішого не придумали, ніж плисти за човном Аксьонова", - говорять у МНС. 

Наближені Аксьонова говорять те ж саме: мовляв, вони не знають хто ці люди, і навіщо вони це робили. У той час, поки три людини намагалися наздогнати човна, "глава" борознив простори Керчі і оцінював масштаб проблеми. Ситуація, до речі, надзвичайна: повідомляється, що за ніч випало близько 72 мм опадів, а в районі Керченської протоки - 73 мм (при нормі у 42). Частина міста буквально пішла під воду - центральні вулиці непроїзні, машини тонуть, а пасажири сидять в маршрутках по коліно у воді. 

 

 

Керчь затопило

Пассажиры в маршрутках сидят по колено в воде

Машины стоят по крышу в воде

Раніше ми розповідали про те, що в Житомирі після дощу затопило вулиці.Люди пересувалися на надувних матрацах і гідроскутерах. А у Вінниці через сильний дощ затопило кілька районів

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут