Головна
Україна
Події
13:53, 1 Червня
Информатор UA

Интро

У тимчасово окупованих областях не вистачає ліків. Згідно з конвенцією, рашисти зобов'язані забезпечити лікарні медикаментами, проте вони навіть блокують їх доставку. Про це в ефірі телемарафону повідомив Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, - передає Інформатор. "Ніякого гуманітарного коридору, щоб ми могли завезти медикаменти до лікарень, не було. Ми спілкуємося з головними лікарями, і сьогодні відомо, що є проблема навіть із фізрозчинами. Препарати, які ми завезли з великим запасом, наприклад, для лікування онкохворих та діалізних пацієнтів , поки що є", - уточнив Ляшко. МОЗ комунікує з представниками Червоного Хреста та ВООЗ та просить їх змусити окупантів виконувати конвенцію щодо захисту цивільного населення під час війни. Згідно з якою, окупаційний режим зобов'язаний забезпечити медикаментами заклади охорони здоров'я. За словами Ляшка, ускладнилося питання проїзду на тимчасово окуповану територію. "Наприклад, на територію Херсонської області. Волонтерів, які допомагають МОЗ завозити медичні препарати, обстрілюють, були летальні випадки. Тому ризикувати життям людей ми не можемо", - уточнив Ляшко. Він також подякував усім лікарям, які продовжують працювати в окупації. Нагадаємо, в Україні зросли ціни на ліки в аптеках. Крім того, окупанти перетворили лікарні у Криму на військові шпиталі, люди не можуть отримати допомогу. Також Інформатор писав, що рашисти зруйнували 600 лікарень та 450 аптек в Україні. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В окупованих областях не вистачає ліків: росія блокує доставку

Читать на русском

Наразі 235 лікарень продовжують працювати, перебуваючи під російською окупацією

Читать на русском
В окупованих областях не вистачає ліків: росія блокує доставку

Наразі 235 лікарень продовжують працювати, перебуваючи під російською окупацією

У тимчасово окупованих областях не вистачає ліків. Згідно з конвенцією, рашисти зобов'язані забезпечити лікарні медикаментами, проте вони навіть блокують їх доставку.

Про це в ефірі телемарафону повідомив Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, - передає Інформатор.

"Ніякого гуманітарного коридору, щоб ми могли завезти медикаменти до лікарень, не було. Ми спілкуємося з головними лікарями, і сьогодні відомо, що є проблема навіть із фізрозчинами. Препарати, які ми завезли з великим запасом, наприклад, для лікування онкохворих та діалізних пацієнтів , поки що є", - уточнив Ляшко.

МОЗ комунікує з представниками Червоного Хреста та ВООЗ та просить їх змусити окупантів виконувати конвенцію щодо захисту цивільного населення під час війни. Згідно з якою, окупаційний режим зобов'язаний забезпечити медикаментами заклади охорони здоров'я. За словами Ляшка, ускладнилося питання проїзду на тимчасово окуповану територію.

"Наприклад, на територію Херсонської області. Волонтерів, які допомагають МОЗ завозити медичні препарати, обстрілюють, були летальні випадки. Тому ризикувати життям людей ми не можемо", - уточнив Ляшко.

Він також подякував усім лікарям, які продовжують працювати в окупації.

Нагадаємо, в Україні зросли ціни на ліки в аптеках. Крім того, окупанти перетворили лікарні у Криму на військові шпиталі, люди не можуть отримати допомогу.

Також Інформатор писав, що рашисти зруйнували 600 лікарень та 450 аптек в Україні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.