Законопроєкт зазнає змін, щоб відповідати потребам сучасного військового конфлікту в Україні
У вівторок, 9 січня, відбулося засідання Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки. На ньому розглядали урядовий законопроєкт про мобілізацію. Рішення про прийняття законопроєкту планують ухвалити у середу, 10 січня.
Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк у ефірі телемарафону розповів, що в ОПУ очікують змін у мобілізаційному законопроєкті. Радник зазначив, що обговорення законопроєкту відбувається на різних рівнях, включаючи депутатські комітети, військових та профільні міністерства.
"Є велика кількість зауважень, ці зауваження дискутуються на рівні депутатів, на рівні військових, на рівні Міністерства оборони, інших профільних міністерств", – зауважив Подоляк.
За його словами, законопроєкт зазнає змін, щоб відповідати потребам сучасного військового конфлікту в Україні. Ціллю є створення оптимального закону, який регулюватиме питання, що накопичилися за майже два роки війни.
"Для того, щоб він був дійсно таким, який підходить під той тип війни, який сьогодні, на жаль, відбувається далі в Україні. І тому мені здається, що в результаті, як підсумок цього всього буде абсолютно оптимальний, безумовно, не ідеальний, але оптимальний закон, який буде врегульовувати питання, накопичені вже практично двома роками війни. І це, мені здається, суттєво повпливає на психо-емоційний стан суспільства в тому числі, тому що будуть дані відповіді на низку важливих питань", – каже радник керівника ОП.
Подоляк підкреслив, що це матиме значний вплив на психо-емоційний стан суспільства. Завдяки ньому дадуть відповіді на важливі питання.
Раніше Інформатор повідомляв, що радник Офісу президента Михайло Подоляк розповів, що буде, якщо не зламати росію і дати їй можливість не програти війну в Україні. Негативні наслідки відчує весь демократичний світ. Бо насправді росії вже вдалося створити у геополітиці глобальні трансформації, долучивши до них деякі тоталітарні держави.
Він пояснив, що рф підтягнула до альянсу країни, які готові просто зараз масштабно й демонстративно проливати кров: воювати, вбивати, захоплювати, руйнувати. Ці країни передусім інвестують у військові виробництва, накопичують військову техніку, формують значні мобілізаційні резерви, перетворюючи свої суспільства на безправні військові табори.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.