“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Два ручних пелікани містилися в сезонному ресторані
В Одеській області екологам вдалося переселити до національного природного парку «Тузловські лимани» двох червонокнижних пеліканів, які мешкали на території ресторану.
Про це повідомив еколог і співробітник заповідника Іван Русєв, - передає Інформатор .
Два ручних пелікани містилися в сезонному ресторані «Чорноморка» на березі Чорного моря в селі Миколаївка Білгород-Дністровського району Одеської області.
«Птахи при координації менеджера та при супроводі співробітника ресторану доставлені до заповіднику. Їм тут все незвично, адже вони росли зовсім в інших умовах, де їх позбавляли можливості літати. А пелікан без паріння під впливом «терміки», без великого польоту - це не пелікан. Пелікани, на жаль, літати поки зовсім не можуть, і, ймовірно, їх доведеться перетримувати до весни», - заявив Русєв.
Еколог опублікував фотографії пеліканів в заповіднику і на території ресторану.
Русєв зазначив, що власники ресторану купили червонокнижних птахів у контрабандистів, які крадуть пташенят з дикої природи, а утримування пеліканів в неволі - незаконне.
Нагадаємо, «Тузловські лимани» - національний природний парк, розташований на території Татарбунарського району Одеської області. Створений 1 січня 2010 року. Площа - 27 865 га.
Крім того, після потужної зливи і граду в заповіднику «Тузловські лимани» загинули 10 лелек .
раніше Інформатор писав, що в Миколаївській області горіла частина природного заповідника «Єланецький степ».