“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
На місці працювали п'ять водолазів
Адміністрація морських портів України (АМПУ) провели водолазне очищення морського дна на місці аварії танкера Delfi. Це зробили, що уникнути забруднення акваторії Чорного моря.
Про це повідомили в пресцентрі АМПУ, передає Інформатор.
Фахівці повторно обстежили морське дно й підйом залишків металевого брухту на місці затоплення аварійного танкера Delfi. Група водолазів знайшла й підняла з води фрагмент борту, металеву решітку, котушку із залишками кабелю, фрагменти трубопроводів, а також різні дрібні металеві предмети.
Зараз акваторія в місці, де знаходився танкер Delfi, є цілком безпечною для відпочивальників.
Нагадаємо, танкер Delfi — постійне джерело забруднення акваторії Чорного моря в Одесі. З нього кілька разів витікали нафтопродукти. Пізніше танкер прибрали з одеського пляжу і транспортували в морський порт Чорноморська. Судно знаходилося біля пляжу «Дельфін» майже 10 місяців. Крім того, названа сума збитку від витоку нафтопродуктів із затонулого танкера Delfi.
Також Інформатор писав, що буксир «Аметист» морської пошуково-рятувальної служби тоне на причалі в Чорноморську. Під судном утворилася пляма з нафтопродуктів.