Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
На місці працювали п'ять водолазів
Адміністрація морських портів України (АМПУ) провели водолазне очищення морського дна на місці аварії танкера Delfi. Це зробили, що уникнути забруднення акваторії Чорного моря.
Про це повідомили в пресцентрі АМПУ, передає Інформатор.
Фахівці повторно обстежили морське дно й підйом залишків металевого брухту на місці затоплення аварійного танкера Delfi. Група водолазів знайшла й підняла з води фрагмент борту, металеву решітку, котушку із залишками кабелю, фрагменти трубопроводів, а також різні дрібні металеві предмети.
Зараз акваторія в місці, де знаходився танкер Delfi, є цілком безпечною для відпочивальників.
Нагадаємо, танкер Delfi — постійне джерело забруднення акваторії Чорного моря в Одесі. З нього кілька разів витікали нафтопродукти. Пізніше танкер прибрали з одеського пляжу і транспортували в морський порт Чорноморська. Судно знаходилося біля пляжу «Дельфін» майже 10 місяців. Крім того, названа сума збитку від витоку нафтопродуктів із затонулого танкера Delfi.
Також Інформатор писав, що буксир «Аметист» морської пошуково-рятувальної служби тоне на причалі в Чорноморську. Під судном утворилася пляма з нафтопродуктів.