Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Переговори між країнами відбувалися з лютого до квітня 2022 року
Газета The New York Times 15 червня оприлюднила повний текст мирного договору між Росією та Україною. Переговори між країнами відбувалися з лютого до квітня 2022 року.
Як пише видання NYT, документи з'явилися у результаті переговорів, які відбулися за кілька тижнів після початку війни, з лютого до квітня 2022 року. Журналісти зазначили, що це був єдиний раз, коли Україна та РФ брали участь у прямих мирних переговорах.
Видання The Economist опублікувало статтю, де стверджується, що нові перемовини між Україною та Росією можуть відбутися наприкінці 2024 року. Цей час журналісти називають найімовірнішою датою. Зазначається, що Росія робитиме ставку на вибори у США, зокрема на перемогу Дональда Трампа. Зі сторони України позиції на переговорах будуть сильними, якщо у ході літнього наступу ЗСУ доб'ються значних результатів. Не останню роль при цьому зіграє й стан здоров'я Путіна.
14 червня російський диктатор Володимир Путін назвав умови для повного припинення війни. Відповідно до них, Україна має вивести війська з Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Також Київ має відмовитись від вступу у НАТО. Путін каже, що йдеться не про замороження конфлікту, а про повне припинення війни. Водночас український президент Володимир Зеленський заяви, що вимоги Путіна є ультиматумом, який неможливо виконати.
Зеленський також вважає, що Путін не хоче миру, а прагне до нової ескалації. Це підтверджується тим, що РФ спрямовує всі свої гроші на мілітаризацію. Відтак, ризики нової ескалації у країнах НАТО величезні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.