Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Глава Rheinmetall Армін Паппергер наголошує, що кожен збитий дрон - це життя, яке рятується
Для 40 зенітних самохідних установок "Гепард", які використовуються для захисту українських міст від російських обстрілів, бракує боєприпасів. Німці вже відкрили нову лінію виробництва. Проте обсяги постачання ще далекі від необхідних.
Про це пише видання Bild.
"У самій Німеччині запаси цих боєприпасів були нульовими, оскільки розроблені в 1980-ті "Гепарди" були виведені з ладу. Інші країни, як-от Швейцарія або Бразилія, відмовилися надати наявні у них снаряди. У підсумку німецьким зброярам довелося "підійняти" старі креслення і переробляти наявні 35-мм снаряди від бортової зброї бойових машин піхоти під гармату "Гепарда", - йдеться в повідомленні.
Німецький оборонний концерн Rheinmetall обіцяв поставити Україні 300 000 снарядів калібру 35-мм для "Гепардів". На жаль, цього року Україні буде доставлено лише 40 000 штук. Втім, нова лінія виробництва на заводі в Унтерлюсі (Нижня Саксонія) допоможе наростити їхню кількість. Нові зенітні снаряди мають надійти в передові частини ЗСУ вже найближчим часом.
Необхідність у таких зенітних системах та боєприпасах є великою через активні дії противника. "Гепарди" дуже потужні, здатні вистрілювати до 20 снарядів за одну чергу, але через дефіцит боєприпасів українські зенітники примушені стріляти по п'ять снарядів за раз. Німецький оборонний концерн Rheinmetall відкриє нову лінію виробництва.
Дрони стали однією з серйозних загроз для мирного населення. Глава концерну Армін Паппергер наголошує, що кожен збитий дрон - це життя, яке рятується. Ці снаряди є невід'ємною частиною захисної системи, яка забезпечує безпеку жителів Києва та інших міст.
Інформатор раніше писав що, Німеччина активно сприяє Україні в усуненні обмежень, пов'язаних з дефіцитом боєприпасів, та підтримує українські зусилля захищати свої міста від потенційних загроз російського режиму. В останній пакет військової допомоги ФРН увійшли перші 10 танків Leopard 1A5. Країна також надасть снаряди та боєприпаси. Постачання озброєння в Україну від Німеччини з початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році та до 2027 року досягне обсягів на загальну суму близько 17 мільярдів євро.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.