В мережу злили новий прайс McDonalds з підвищеними цінами: що відомо

Читать на русском

У меню, яке поширюють в інтернеті, ціни на 20-30% вищі, ніж до 24 лютого

Читать на русском
В мережу злили новий прайс McDonalds з підвищеними цінами: що відомо

У меню, яке поширюють в інтернеті, ціни на 20-30% вищі, ніж до 24 лютого

Після новини про те, що McDonalds відновлює роботу в Україні, в мережі з'явився документ з оновленими цінами на страви ресторану. Згідно з цим меню, ціни на всі позиції суттєво підвищились. Наприклад, вказано, що чизбургер коштуватиме 81 гривню, тоді як до 24 лютого його ціна складала 61 гривню. 

Інформатор звернувся до пресслужби McDonalds в Україні за коментарем. Нам відповіли, що інформація щодо оновленого прайсу не відповідає дійсності — найближчим часом в компанії дадуть роз'яснення з цього приводу.

Прайс, який гуляє по мережі
Прайс, який гуляє по мережі

Що передувало

З вівторка, 20 вересня, McDonald’s розпочинає поетапне відкриття ресторанів в Україні. Поки що заклади працюватимуть тільки на доставку. Першими відкриються три ресторани мережі у Києві. Приблизно через тиждень в столиці відновлять роботу ще сім закладів, а згодом відкриється решта ресторанів, в тому числі в інших містах на заході країни.

Нагадаємо, через повномасштабну війну усі заклади мережі в країні були закриті. Згодом з'явилася інформація про відкриття. Навіть без оголошення конкретної дати повернення заява від McDonald’s спричинила справжній фурор в українських соцмережах. Що стосується зруйнованих внаслідок бойових дій ресторанів, то всіх їх будуть відновлювати. Загалом в Україні їх 9. До деяких із них доступу немає. Наприклад, у Харкові. 

Раніше ми розповідали, в яких районах Києва відкриють ресторани та в якому форматі вони будуть працювати. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.