McDonald’s оголосив про відкриття перших 3 ресторанів: де та як вони будуть працювати

Читать на русском

Для початку отримати замовлення можна буде через послугу McDelivery

Читать на русском
McDonald’s оголосив про відкриття перших 3 ресторанів: де та як вони будуть працювати

Для початку отримати замовлення можна буде через послугу McDelivery

McDonald’s розпочинає поетапне відкриття ресторанів, але не в повноцінному форматі, а з запуску McDelivery - доставки. У вівторок, 20 вересня, відкриються перші три ресторани в Києві. Приблизно через тиждень в столиці відновлять роботу ще сім закладів, а згодом відкриється решта ресторанів, в тому числі в інших містах на заході країни.

Спершу заклади працюватимуть тільки на доставку. Як повідомляє Інформатор, зали, експрес-вікна та МакДрайв відкриються у жовтні. 

Де відкриють ресторани

Зазначається, що відновлення роботи закладів у Києві та на заході України відбуватиметься поетапно протягом двох місяців. Першими запрацює McDelivery у трьох ресторанах Києва:

  • на проспекті Бажана 3 в,
  • на вулиці Гришка 7, 
  • на проспекті Гагаріна 2 а.

Приблизно через тиждень відновлять роботу ще сім закладів у Києві, а згодом відкриватимуться решта ресторанів у столиці та в різних містах на заході країни. Спершу отримати замовлення можна буде тільки через послугу McDelivery. На початку жовтня ці ресторани відкриються для відвідувачів і можна буде скористатися послугою МакДрайв та експрес-вікнами. В інших містах також запуск закладів розпочнеться з доставки, а потім гості матимуть можливість самостійно завітати до ресторанів.

Як працюватимуть ресторани

Для роботи в нових умовах McDonald’s впроваджує розширені процедури та протоколи заради безпеки працівників і клієнтів. Ресторани працюватимуть з 09:00 до 21:00 (або згідно з графіком роботи ТРЦ, якщо заклад знаходиться всередині) та закриватимуться під час повітряної тривоги, щоб працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видає уже оплачені замовлення, поки зупиняє виробничі процеси та вимикає обладнання перед закриттям. 

Рішення щодо відкриття частини закладів McDonald’s прийняв після низки консультацій з українськими посадовцями, фахівцями з безпеки і постачальниками.

Що цьому передувало

Через повномасштабну війну усі заклади мережі в країні були закриті. Згодом з'явилася інформація про відкриття. Навіть без оголошення конкретної дати повернення заява від McDonald’s спричинила справжній фурор в українських соцмережах. Що стосується зруйнованих внаслідок бойових дій ресторанів, то всіх їх будуть відновлювати. Загалом в Україні їх 9. До деяких із них доступу немає. Наприклад, у Харкові. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.