“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
В мережі показали кадри з будівництва столичного вокзалу
Найперша будівля Центрального залізничного вокзалу в Києві з’явилася 153 роки тому. У мережі показали архівні фото, як проводилося будівництво вокзалу, зводилися кріплення та окремі елементи. “Київ-Пасажирський” постійно змінювали, але в теперішньому вигляді його закінчили в 1932 році.
Фотографії оприлюднили на сторінці спільноти “Група 1900-1999 роки. Київ” у Facebook. Зводилася будівля в стилі українського бароко з додаванням окремих рис конструктивізму. Фотографії зроблені в 1929 році – в самий розпал будівництва вокзалу за проєктом Олександра Вербицького.
“Київ-Пасажирський” є не тільки головною залізничною станцією Києва, але й позакласною пасажирською станцією Південно-Західної залізниці. Він входить до Київського залізничного вузла.
Сучасну будівлю Вербицький проєктував разом із архітектором Павлом Альошиним. Старшим техніком на будівництві працював і навчався на час Йосип Каракіс. Тільки згодом він стане відомим архітектором та містобудівником. Вокзал будували з 1927 по 1932 роки.
Нещодавно в мережі також показали, як будувався Палац урочистих подій, який серед киян відомий як “Бермудський трикутник” столиці. Побудували та відкрили палац у 1982 році, під час святкування 1 500-річчя від заснування Києва. Свою неофіційну назву палац отримав через трикутну форму та жартами про шлюб.
Також ще минулого року в мережі показували фотографії знакових місць столиці, які зробили понад 100 років тому. За цей час столиця пережила багато змін, але чимало історичних споруд залишилися на своїх місцях. Фото зберігалися в архіві Конгресу США.
Нагадаємо, про втрачену "Мрію": Нацполіція оголосила про підозру ексдиректору ДП "Антонов".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.