Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
В мережі показали кадри з будівництва столичного вокзалу
Найперша будівля Центрального залізничного вокзалу в Києві з’явилася 153 роки тому. У мережі показали архівні фото, як проводилося будівництво вокзалу, зводилися кріплення та окремі елементи. “Київ-Пасажирський” постійно змінювали, але в теперішньому вигляді його закінчили в 1932 році.
Фотографії оприлюднили на сторінці спільноти “Група 1900-1999 роки. Київ” у Facebook. Зводилася будівля в стилі українського бароко з додаванням окремих рис конструктивізму. Фотографії зроблені в 1929 році – в самий розпал будівництва вокзалу за проєктом Олександра Вербицького.
“Київ-Пасажирський” є не тільки головною залізничною станцією Києва, але й позакласною пасажирською станцією Південно-Західної залізниці. Він входить до Київського залізничного вузла.
Сучасну будівлю Вербицький проєктував разом із архітектором Павлом Альошиним. Старшим техніком на будівництві працював і навчався на час Йосип Каракіс. Тільки згодом він стане відомим архітектором та містобудівником. Вокзал будували з 1927 по 1932 роки.
Нещодавно в мережі також показали, як будувався Палац урочистих подій, який серед киян відомий як “Бермудський трикутник” столиці. Побудували та відкрили палац у 1982 році, під час святкування 1 500-річчя від заснування Києва. Свою неофіційну назву палац отримав через трикутну форму та жартами про шлюб.
Також ще минулого року в мережі показували фотографії знакових місць столиці, які зробили понад 100 років тому. За цей час столиця пережила багато змін, але чимало історичних споруд залишилися на своїх місцях. Фото зберігалися в архіві Конгресу США.
Нагадаємо, про втрачену "Мрію": Нацполіція оголосила про підозру ексдиректору ДП "Антонов".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.