У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Палата представників США заборонила співробітникам користуватися TikTok
Палата представників Конгресу забороняє використання програми китайської соціальної мережі TikTok на всіх офіційних пристроях, що використовуються для роботи в Палаті представників та всіма її співробітниками.
Про це повідомляє "Голос Америки". У вівторок усі законодавці Палата представників та їхні співробітники отримали лист за підписом головного адміністративного директора палати (CAO) з вимогою видалити програму TikTok з офіційних пристроїв через проблеми у сфері безпеки.
У листі говорилося, що з усіма, хто вже має TikTok, зв'яжуться з приводу видалення програми, а майбутнє його завантаження забороняється. Заборона практично аналогічна законопроєкту, який ось-ось має набути чинності, - про заборону використання програми TikTok на пристроях федерального уряду.
Це станеться, як тільки президент Джо Байден підпише найближчими днями законопроєкт про федеральний бюджет наступного фінансового року. У цьому законопроєкті, що забезпечує фінансування різних статей бюджету на суму 1,66 трильйона доларів, є положення про фінансування заходів щодо заборони застосування TikTok на федеральних пристроях.
Станом на минулий тиждень уряди 19 штатів вже заборонили додаток TikTok, що належить китайській компанії ByteDance Ltd, на робочих пристроях урядів цих штатів. У Конгресі також вже звучали пропозиції запровадити загальнонаціональну заборону на китайську програму.
В Азербайджані тимчасово заблокована соціальна мережа TikTok. Відповідну постанову опубліковано на сайті служби держбезпеки країни.
А російська пропаганда напередодні опалювального сезону влаштувала в соцмережах інформаційний терор. Таким чином РФ намагається вплинути на молодь. Роспропаганда почала поширювати в TikTok різними мовами відео, які висміюють енергетичну кризу. До прикладу, в соцмережах з'явився ролик про змерзлого героя, який вирішив додати тепла в оселі, але до нього вривається поліція.
Водночас російською мовою в TikTok поширюються відео протилежного змісту з ввімкненим газом чи гарячою водою. В РНБО пояснили, що енергетичний шантаж Росії призначений для людей віком від 18 років.
Нагадаємо, користувачі Facebook в Україні почали отримувати повідомлення від соцмережі про видалення інформації про політичні погляди та віросповідання. Це є частиною великої стратегії корпорації Meta щодо реформування стосунків з користувачами та рекламодавцями. Вона була запроваджена ще на початку 2021 року.