“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Окрім внутрішньополітичної нестабільності в Ізраїлі відбуваються і мігрантські заворушення
В Ізраїлі знову відбулися протести проти політики праворелігійного уряду. На протести вийшло понад 100 тисяч людей.
Про це пише видання The Times of Israel.
У Тель-Авіві, за повідомленнями ЗМІ, понад 100 000 людей взяли участь у мітингу. В Єрусалимі тисячі демонстрантів пройшли маршем до резиденції президента Ізраїлю Іцхака Герцоґа.
Протести в основному спрямовані проти планів уряду щодо реструктуризації судової системи. У липні ізраїльський парламент схвалив перші частини реформи. Наступні частини мають прийняти наступного місяця. Критики вважають, що поділ влади, а отже, і демократія в Ізраїлі, зазнають шкоди та невизначеності.
Окрім внутрішньополітичної нестабільності в Ізраїлі відбуваються і мігрантські заворушення. У результаті зіткнень між поліцією і мігрантами з Еритреї постраждали щонайменше 150 осіб, в тому числі близько 50 офіцерів.
Як пише газета Haaretz, люди зібралися перед посольством африканської країни в Тель-Авіві, щоб висловити свій протест проти уряду. Деякі учасники прорвалися через загородження і розбили вікна машин швидкої допомоги і навколишніх магазинів.
Поліція застосувала світло-шумові гранати і кийки. Були зроблені попереджувальні постріли, в результаті яких, ймовірно, були поранені люди.
Подібні протести і заворушення нещодавно відбулися у Німеччині та Швеції. В Еритреї президент Афеворк править в умовах однопартійної диктатури. Свобода вираження поглядів і свобода преси суворо обмежені. Існує сувора система військової служби і примусової праці, від якої багато еритрейців тікають за кордон.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.