“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Інцидент вже прокоментували в ізраїльській зовнішній розвідувальній службі
7 січня в Ірані стався вибух, який пошкодив 16 кораблів зі зброєю для єменських хуситів. Наразі відомо, що ці судна належали іранському Корпусу вартових ісламської революції (КВІР). У зовнішній розвідувальній службі "Моссад" назвали інцидент "загадковим", натякнувши таким чином на причетність до нього.
Серед пошкоджених кораблів було розвідувальне судно. Воно допомагало хуситам планувати атаки на торговельні судна у Червоному морі. На подію "Моссад" відреагував на своїй сторінці в X.
"Таємничий вибух в Ірані: ціллю стали 16 кораблів", - заявили розвідувальній службі Ізраїлю.
В Ірані 7 січня стався потужний вибух, який пошкодив 16 кораблів зі зброєю для хуситів. Йдеться про судна флотилії Корпусу вартових ісламської революції (Іран). pic.twitter.com/w4WOtLpue4
— Інформатор (@informatorua) January 8, 2024
Ізраїльський Channel 14 повідомив, що на ушкоджених бортах була зброя, яку мали отримати хусити. Після початку війни Ізраїлю проти ХАМАС єменські хусити почали серію атак на торговельні судна у Червоному морі. Вони призвели до порушення 20% всіх світових морських перевезень та зачепили 40 країн світу.
Через напади хуситів деякі найбільші судноплавні компанії відмовилися від транзиту через Суецький канал, надаючи перевагу довшим маршрутам навколо мису Доброї Надії. Напруженість також викликала хвилювання на нафтових ринках.
Також відомо, що 1 січня Іран надіслав свій фрегат у Червоне море, але навряд він наважиться використати його в прямому зіткнення з американським флотом. За даними аналітиків, такий крок треба розглядати як захід підбадьорення хуситів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.