В Індії спалах смертельної епідемії: вірус вбиває до 75% інфікованих, вакцини від нього не існує

Читать на русском

Наразі понад 700 людей були ідентифіковані як ті, хто контактував з носіями інфекції, вони проходять тестування на вірус

Читать на русском
Вірус Ніпа, Індія
Ніпа вбиває до 75% інфікованих людей. Колаж "Інформатор"

Наразі понад 700 людей були ідентифіковані як ті, хто контактував з носіями інфекції, вони проходять тестування на вірус

На півдні Індії влада повідомляє про спалах смертельної епідемії. Через вірус з назвою Ніпа в населених пунктах у зоні ризику посилили тестування. Влада закрила школи, державні установи та релігійні центри і призупинили рух громадського транспорту.

Про спалах страшенного вірусу повідомляє агентство Reuters. За їх даними, під найбільшою небезпекою знаходиться штат Керала.

"В Кералі понад 700 людей були ідентифіковані як ті, хто контактував з носіями інфекції, тепер вони проходять тестування на вірус. Серед них 77 осіб вважаються зараженими з "високим ризиком". Щонайменше дві людини померли", - йдеться у матеріалі з посиланням на міністра охорони здоров’я штату.

Крім цього, місцевих попросили залишатися вдома та стежити за своїм здоров’ям. В окрузі Кожикоде закрито деякі школи, а дев’ять сіл оголошено “зонами карантину”. Зі смертельним спалахом цього вірусу штат Керала стикається уже вчетверте від 2018 року. Під час першого поширення інфекції померло 77 людей.

Що відомо про вірус Ніпа 

Від смертельного вірусу Ніпа вмирає до 75% інфікованих людей та й досі не існує вакцини. Він поширюється через контакт із рідинами організму заражених кажанів, передається від тварин до людей та безпосередньо між людьми, а також через заражену їжу.

Симптоми інфекції часто починаються з головного болю й сонливості, можуть призвести до коми протягом кількох днів. Вперше вірус Ніпа був виявлений у 1998 році під час спалаху хвороби серед селян-свинарів у Малайзії. Назва вірусу була дана по місцю Сунгай-Ніпа.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.