В Держдумі рф запропонували відзначати в російських школах день початку повномасштабного вторгнення

Читать на русском

Депутатка Лантратова виступила за проведення спеціальних заходів у навчальних закладах рф 24 лютого та запросити окупантів виступити перед дітьми

Читать на русском
Держдума, 24 лютого
Таким чином російські можновладці хочуть боротися з "пропагандою Заходу"

Депутатка Лантратова виступила за проведення спеціальних заходів у навчальних закладах рф 24 лютого та запросити окупантів виступити перед дітьми

В Держдумі рф пропонують відзначати в російських школах день початку повномасштабного вторгнення рф в Україну 24 лютого. Таким чином законодавці держави-агресора хочуть покращити "патріотичне виховання молоді". З відповідною пропозицією на адресу Мінпросвіти рф виступила депутатка Яна Лантратова.

За її словами, у російському інформаційному просторі є "дефіцит матеріалів" про велику війну Кремля проти України. В той самий час Захід, як стверджує російська депутатка, користується цим і поширює "дезінформацію". Про це у понеділок, 12 лютого, пишуть росЗМІ.

Так, перша заступниця глави комітету Держдуми рф з освіти звернулася до міністра освіти РФ Сергія Кравцова з пропозицією провести 24 лютого в російських школах заходи, присвячені другим роковинам початку повномасштабної війни. На ці заходи парламентарка запропонувала запросити російських окупантів, які брали участь у бойових діях.

"Важливо зазначити, що на сьогоднішній день існує дефіцит у медіапросторі матеріалів, які висвітлюють (повномасштабну війну проти України) з патріотичних позицій. Користуючись цим дефіцитом, країни колективного Заходу проводять інформаційну війну з РФ, щодня збільшуючи кількість випадків поширення дезінформації та фальсифікації подій спеціальної військової операції, що негативно впливає на патріотичне виховання молоді", - заявила Лантратова.

ЄС теж готується до річниці вторгнення рф до України

Тим часом Європейський Союз розпочав обговорення нового пакету санкцій, який він має намір затвердити до 24 лютого поточного року, на річницю вторгнення рф. 13-й за рахунком пакет може містити розширення списків людей під санкціями, посилення торгових обмежень і зниження можливості москви обходити санкції ЄС. Перш за все йдеться про європейські компанії-прокладки та треті країни.

Зазначимо, що 24 лютого 2024 року буде два роки, як триває повномасштабне вторгнення рф до України. 12 лютого президент Володимир Зеленський вдесяти підписав закони щодо продовження строків мобілізації та воєнного стану ще на 90 діб - з 14 лютого до 13 травня.

Нагадаємо: політолог Володимир Фесенко розкриє процедуру прийняття нового закону про мобілізацію. Він поділиться умовами, за яких закон буде ухвалений і розкриє можливі обставини, що можуть викликати опозицію серед народних депутатів. Не пропустіть цю важливу інформацію – долучайтеся до перегляду!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.