“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
У своїй першій новорічній промові чеський президент закликав припинити багаторічні дискусії та перейти до дій
У понеділок, 1 січня, чеський президент Петер Павел у новорічній промові заявив, що підтримує перехід своєї країни на євро. Прийняття валюти Євросоюзу є одним із ключових зобов’язань Праги перед міжнародними партнерами. Чимало людей у Чехії вважає, що такий крок матиме негативні наслідки для економіки.
Як повідомляє агенція Chechcrunch, чеський президент вважає, що єдина валюта є «логічним майбутнім» для його країни. Він закликає пришвидшити рух у цьому напрямі.
«Настав час, після багатьох років, почати робити конкретні кроки, які приведуть нас до виконання цього зобов’язання. Попри нескінченні дискусії про переваги та недоліки євро, для країни з відкритою та експортною економікою, розташованої в центрі Європи, спільна валюта — це логічне майбутнє», — зазначив президент», — заявив Павел.
Дехто остерігається, що введення євро спростить конкуренцію та може призвести до втрати конкурентоспроможності їхніх економік. Натомість запровадження єдиної валюти сприяє економічній інтеграції, спрощуючи торгівлю та інвестиції між країнами, гарантує стабільність і зниження інфляції, дає можливість впливати на грошову політику всього Євросоюзу.
Чехія вже 20 років є країною ЄС, але досі не перейшла на євро. Щоб скористатися перевагами єврозони, до якої наразі входять 20 з 27 держав ЄС, країна повинна відповідати низці критеріїв. До прикладу, суворо регулюється рівень інфляції, а також довгострокова відсоткова ставка. Є окремі положення щодо допустимого дефіциту бюджету та стабільності обмінного курсу. Євро управляється та адмініструється Європейським центральним банком у Франкфурт-на-Майні, тому фактично перехід на євровалюту означає втрату частини фінансового суверенітету.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.