Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Робота системи має стати ще кращою та надійнішою
В Англії хочуть змінити протокол роботи VAR через скандал у матчі Тоттенгема та Ліверпуля. Тоді незадоволений діями системи був навіть тренер-переможець Ангелос Постекоглу.
За інформацією The Guardian, генеральний директор Футбольної асоціації Майкл Буллінгем хоче дозволити суддям на VAR втручатися в гру після її відновлення.
Нагадаємо, що в матчі Тоттенгема та Ліверпуля через помилку VAR не було зараховано чистий гол Луїса Діаса. Арбітри тоді зафіксували офсайд, якого не було. Пізніше стало відомо, що VAR не втрутився при скасуванні цього гола, оскільки арбітри вирішили, що судді в полі зарахували його.
Зараз же може бути змінений пункт протоколу, який забороняє VAR втручатися в гру після її відновлення. Пункт можуть оновити так, щоб дати суддям можливість виправити ситуацію після явної помилки, якщо з моменту відновлення гри не відбулося суттєвих подій, важливих для перебігу матчу.
Після скандалу у матчі Тоттенгем - Ліверпуль вже було змінено протокол дій, який мав покращити взаємодію між рефері та командою VAR щодо рішень на полі. Відтепер головний арбітр на VAR повинен погодити результат перевірки епізоду разом з власним відеоасистентом, перш ніж повідомляти остаточне рішення головному арбітру на полі.
Окрім того, відеоасистентам нагадали, що, попри "потребу в ефективності прийняття рішень, це ніколи не повинно робитися за рахунок точності".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.