Уряд створив Центр авіації СБУ: які завдання він виконуватиме

Читать на русском

Центр буде виконувати широкий спектр завдань, пов'язаних із захистом суверенітету, конституційного ладу та територіальної цілісності України

Читать на русском
Уряд створив Центр авіації СБУ
СБУ і авіаційники

Центр буде виконувати широкий спектр завдань, пов'язаних із захистом суверенітету, конституційного ладу та територіальної цілісності України

22 березня 2024 року на засіданні Кабінету Міністрів України було погоджено створення Центру авіації Служби безпеки України. Центр виконуватиме широкий спектр завдань, пов'язаних із захистом нашої держави.

Про створення Центру повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук. Він додав, що Центр авіації СБУ стане бюджетною установою, створеною на пропозицію самої Служби безпеки.

За словами нардепа Олексія Гончаренка, Центр буде виконувати широкий спектр завдань, пов'язаних із захистом суверенітету, конституційного ладу та територіальної цілісності України. Він також буде залучений у припиненні та розкритті правопорушень проти миру і безпеки людства, а також у боротьбі з тероризмом. Особливу увагу буде приділено виконанню завдань у районах ведення бойових дій, де Центр авіації СБУ співпрацюватиме з ЗСУ та іншими військовими формуваннями.

Створення Центру авіації СБУ дозволить:

  • Підвищити ефективність роботи Служби безпеки України
  • Покращити координацію дій з іншими силовими структурами
  • Більш ефективно виконувати завдання з захисту національної безпеки України.

Дрони СБУ завдали ударів по 12 нафтопереробних заводах Росії

Служба безпеки України за допомогою безпілотників успішно атакувала вже 12 нафтопереробних заводів на території Росії. Так 12 березня безпілотник атакував нафтопереробну установку на НПЗ "Лукойл" у Кстово Нижегородської області. Вибух спричинив пожежу, яку гасили за допомогою спеціального пожежного поїзда. Наразі установка з переробки нафти зупинена.

На початку лютого на Ільському НПЗ сталася масштабна пожежа внаслідок атаки невідомих безпілотників. 31 січня у Санкт-Петербурзі теж пролунав вибух. Тоді безпілотник впав на територію заводу "Невський мазут", спричинивши пожежу на декількох цистернах.

Дронові атаки України на російські нафтопереробні заводи значно ускладнили для Кремля постачання та забезпечення пальним своїх військ. Наслідком цих атак стало запровадження росією з 1 березня шестимісячної заборони на експорт бензину. За даними розвідки Британії, росія пішла на такий крок, щоб стабілізувати ціни на внутрішньому ринку. Останніми тижнями в окупантів спостерігалося різке зростання попиту на пальне.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

В останні дні Росія переживає серію вибухових подій, які вражають усім своєю масштабністю. За цей час сталося підірвання залізничного мосту, а також атака на металургійний завод. Однак, головною та найшокуючою подією стало потоплення російського патрульного корабля "Сергій Котов". У спробі розібратися у причинах цих подій, ми звернулися до Майора запасу та учасника війни, Олексія Гетьмана. Чи це ознака погіршення стану російської ППО, або можливо це наслідок проведення "спецоперації" - питання, яке залишається відкритим.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.