“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Обирали між трьома кандидатами
Уряд призначив директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ). Ним став Семен Кривонос. Цьому процесу передував конкурс, за підсумками якого комісія, що, зокрема, складалась і з міжнародних партнерів, визначила трьох кандидатів на посаду директора НАБУ.
Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Він зазначив, що призначенням директора НАБУ держава виконала усі сім рекомендацій ЄС, які були визначені при отримані статусу кандидата.
"На позачерговому засіданні призначили очільником бюро Семена Кривоноса. Тепер Україна виконала всі сім рекомендацій ЄС, які були визначені при отримані статусу кандидата. Це демонструє нашу цілеспрямованість вже цього року перейти до початку перемовин про вступ. З призначення директора НАБУ ми також маємо повністю сформовану та незалежну антикорупційну інфраструктуру", - сказав Шмигаль.
При цьому двох інших фіналістів конкурсу, які також були за крок до призначення, в Уряді запропонували пропонують призначити на керівні посади в НАБУ. Мова йде про Сергія Гупяка та Романа Осипчука. Своєю чергою постійний представник Уряду в парламенті Тарас Мельничук повідомив, що Кривоноса призначили директором Національного антикорупційного бюро України і звільнили з посади голови Державної інспекції архітектури та містобудування України.
Кривонос є уродженцем Маріуполя, перша освіта – агрономія, друга – правознавство. З 2011 до 2015 року працював у територіальних органах Мін'юсту в Одеській та Київській областях. З 2015 до 2016 року обіймав посаду першого заступника начальника Одеської митниці. Після звільнення з митниці працював старшим юридичним радником у Міжнародній організації з розвитку права. У 2016 році став переможцем конкурсу на керівника Одеського територіального осередку НАБУ. Проте швидко відмовився від посади, коли журналісти "Слідство.Інфо" виявили, що його статки не відповідають доходам. Зокрема Кривонос не задекларував квартиру в Києві вартістю 3 мільйони гривень, переписавши її на матір. У тестуванні на знання законодавства набрав 99 балів зі 100. За підсумками тестів на знання законодавства та тестування загальних навичок набрав 224 бали. У 2020-2021 років очолював громадську організацію "Офіс простих рішень та результатів". З травня 2021 року очолював Державну інспекцію архітектури та містобудування України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.