Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Пам'ять про трагедію Голокосту є складовою національної пам'яті українського народу
Україна стала першою на пострадянському просторі, яка ще в 90-і роки включила тему Голокосту в шкільну програму. Країна налаштована рішуче реагувати на будь-які прояви антисемітизму.
Про це глава уряду Денис Шмигаль заявив на міжнародному форумі з питань пам'яті Голокосту і боротьби з антисемітизмом у Швеції, передає Інформатор.
"Бабин Яр - один із найважчих спогадів про Голокост. Ця трагедія є вічним нагадуванням про необхідність проведення спільних, рішучих зусиль для запобігання відродження тоталітарних ідеологій, проявів нетерпимості на етнічному ґрунті", - зазначив Шмигаль.
Україна стала першою країною на пострадянському просторі, яка ще в 90-і роки включила тему Голокосту шкільну програму відповідно до рекомендацій Ради Європи. У всіх школах України щороку до річниці трагедії в Бабиному Яру проводять Національний урок пам'яті.
"Ефективність просвітницької роботи демонструє опитування PewResearchCenter, у якому Україна визначається країною з найменшим показником поширеності антисемітських настроїв у Східній Європі", - підкреслив Шмигаль.
Зазначимо, Конвеєр смерті в Бабиному Яру не зупинявся до звільнення Києва від окупантів. Він забрав життя понад 100 000 українців, євреїв, ромів і людей інших національностей. У рамках проєкту «Імена» експерти оцифрували й опублікували 140 тис. секретних архівних матеріалів часів нацистської окупації Києва.
Нагадаємо, в Україні з'явилися нові монети до річниці трагедії в Бабиному Яру. Крім того, у Держдепі США заявили, що Україна серйозно ставиться до питання боротьби з антисемітизмом.
Також Інформатор писав, що в Бабиному Яру з'явиться меморіальна синагога.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.