Універсіада-2023: Україна увійшла до топ-20 медального заліку

Українські спортсмени вибороли 6 медалей

Михайло Харук (Фото: FISU)

В американському Лейк-Плесіді закінчилась програма змагань Всесвітньої зимової універсіади-2023. Збірна України фінішувала на 18-му місці медального заліку. На рахунку українських спортсменів 1 золота, 1 срібна та 4 бронзові медалі.

З 12 січня у Лейк-Плесіді проходила Універсіада- 2023. У змаганнях брали участь майже півтори тисячі спортсменів з 43 країн світу. Україну представляли 60 атлетів. Українці виступали у восьми видах спорту: біатлон, гірськолижний спорт, лижне двоборство, лижні перегони, сноубординг, фігурне катання на ковзанах, хокей з шайбою і шорт-трек. В активі збірної України 6 медалей - 1 золота, 1 срібна та 4 бронзові.

Три медалі українці здобули у сноуборді. Михайло Харук виграв золото у паралельному гігантському слаломі. На рахунку Харука ще бронзова медаль у  паралельному слаломі.  У паралельному слаломі серед жінок бронзову медаль здобула Надія Гапатин.

Дві медалі вибороли українські спортсмени і на біатлонних трасах. У гонці переслідування срібну медаль здобув Дмитро Грущак, а у змішаній одиночній естафеті Степан Кінаш та Юлія Городна стали третіми.

Бронзову медаль принесли українській команді і змагання у лижному двоборстві. Володарями третього місця стали Дмитро Мазурчук та Віталій Гребенюк.

Медальний залік

У командному заліку збірна України (1-1-4) посіла 18-те місце. Топ-3 найкращих команд склали команди Японії (21–17–10), Південної Кореї (12–8–9) та Канади (6–1–6).

Медальний залік Універсіади-2023

Раніше Інформатор розповідав  про перемогу Ігоря Потєрі у бою поти колишнього чемпіона UFC. Також ми повідомляли перебіг матчів СК «Дніпро-1» на тренувальних зборах у Туреччині.