СК «Дніпро-1» у товариському матчі переміг «Пюнік»

Українському клубу протистояв 15-разовий чемпіон Вірменії

СК «Дніпро-1» (Фото: scdnipro1)

Лідер Української Прем’єр-ліги СК «Дніпро-1» веде активну підготовку до весняної частини сезону. У четвертому матчі на тренувальних зборах українська команда зіграла з вірменським клубом «Пюнік». СК «Дніпро-1» здобув непросту перемогу над найтитулованішою командою Вірменії.

У суботу, 21 січня, СК «Дніпро-1» провів четвертий поєдинок на тренувальних зборах. Суперником української команди став «Пюнік» (Єреван, Вірменія). У поточному чемпіонаті Вірменії «Пюнік» посідає третє місце.

СК Дніпро-1: Юрчук, Хайнер, Сваток, Порох, Амаш, Танковський, Рубчинський, Піхальонок, Підлепенець, Клименчук, Довбик.

Запасні: Костик, Сарапій, Логінов, Гомес, Пасіч, Когут, Бабенко, Гуцуляк, Назаренко, Танчик.

Пюнік: Г. Авакян, Жуніор, Братков, Ковач, А. Авакян, Еочук, Гарагінян, Давидян, Арутюнян, Отубанджо, Джонель.

Запасні: Бучнєв, Рістєвскі, Баранов, Коваленко, Сантос, Спіровські, Карасюк. Дашян, Карабальо, Е. Малакян, Юрічіч.

Стартові хвилини зустрічі пройшли без гострих моментів. Суперники вивчали один одного і не поспішали йти вперед великими силами. Поступово СК «Дніпро-1» заволодів територіальною перевагою. Проте до небезпечних ударів по воротах діло не доходило. А от «Пюнік» міг забивати. На 26-й хвилині СК «Дніпро-1» пропустив контратаку і лише своєчасний вихід Юрчука врятував команду від неприємностей. СК «Дніпро-1» свій шанс відкрити рахунок використав. Довбик отримав передачу у штрафному майданчику і невідпорно пробив у лівий нижній кут.

У другій половині матчу картина гри не змінилась. СК «Дніпро-1» контролював ситуацію на полі. Український клуб збільшив перевагу в рахунку на 62-й хвилині. Танчик прорвався по правому флангу і прострілив у центр. Голкіпер «Пюніка» невдало зіграв на перехопленні і Назаренко добив  м’яч у порожні ворота. «Пюнік» активізувався та відіграв один м’яч. На 79-й хвилині Карабальо із центру штрафного майданчика влучно пробив у правий нижній кут. СК «Дніпро-1» перемогу втрачати не збирався і на 87-й хвилині втретє вразив ворота суперника. Довбик ударом із району одинадцятиметрової позначки оформив дубль.

• СК Дніпро-1 (Україна) — Пюнік (Вірменія) 3:1 (Довбик, 34, 87, Назаренко, 62 – Карабальо, 79).

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів студентської збірної України з хокею на Універсіаді-2023. Також ми повідомляли про перемогу «Інтера» у матчі за Суперкубок Італії.