«Укрзалізниця» запустила продаж абонементів на електрички: як придбати

Читать на русском

Абонемент буде вигідний тим, хто користується електричкою частіше двох разів на день

Читать на русском
«Укрзалізниця» запустила продаж абонементів на електрички: як придбати

Абонемент буде вигідний тим, хто користується електричкою частіше двох разів на день

«Укрзалізниця» запустила продаж місячних абонементів на приміські поїзди у десятьох областях України, а також на київську електричку. Вартість абонемента стартує від 200 грн і залежить від конкретного маршруту. Наприклад, абонемент на київську електричку коштує 600 грн.

В пресслужбі компанії розповіли, що з абонементом пасажир отримує безлімітну кількість поїздок приміськими рейсами за обраним маршрутом протягом 30 днів від дати старту абонемента. Проте проїзд можливий не частіше, ніж раз на 2 години.

Абонемент на приміські поїзди вже доступний для пасажирів у Київській, Житомирській, Чернігівській, Вінницькій, Хмельницькій, Сумській, Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях. Інші регіони планують додати у наступних оновленнях.

Як та де придбати абонемент

Абонементи на місячний проїзд можна купити у чат-боті «Укрзалізниці». Як це зробити:

1. Заходимо в «Головне меню» та вибираємо «Купити квиток».

«Укрзалізниця» запустила продаж абонементів на електрички: як придбати 1

2. Далі вибираємо «Місячний приміський».

«Укрзалізниця» запустила продаж абонементів на електрички: як придбати 2

3. Вибираємо область, станцію відправлення та станцію прибуття. Готово!

Київська кільцева електричка

Абонемент можна придбати також і на київську кільцеву електричку. В «Укрзалізниці» стверджують, що це буде максимально зручно для мешканців столиці. Ціна абонемента на кільце по Києву – 600 гривень. Найкраще вибрати станції Дарниця та Святошин, щоб абонемент охоплював усі зупинки київської міської електрички.

«Укрзалізниця» запустила продаж абонементів на електрички: як придбати 3

Враховуючи, що вартість однієї поїздки становить 15 гривень, абонемент (а це у перерахунку 40 поїздок) буде вигідний тим пасажирам, хто користується електричкою частіше двох разів на день по буднях. У електрички є свої переваги — вона курсує за розкладом та попри повітряні тривоги.

Чи безпечно подорожувати потягами «Укрзалізниці» під час війни

Росіяни продовжують атакувати Україну ракетами та дронами-камікадзе. Попри це Укрзалізниця не скасувала жодного рейса. Для пасажирів облаштовані додаткові пункти ночівлі та харчування. У разі ворожих обстрілів можливі лише затримки, однак залізниця продовжує працювати за графіком.

"Розуміємо, що жодні дії ворога не змінять ваші плани їхати далі, щоб наближати нас усіх до перемоги. Тому продовжуємо дбати про вашу безпеку та робимо все можливе, щоб залізниця й надалі залишалася найбільш надійним та прогнозованим транспортом під час повномасштабної війни. Лікарі та поранені, дипломати та волонтери, біженці та переселенці — довеземо всіх", - йдеться у повідомленні.

Чи можливі прильоти, затримки та скасування рейсів 

  • Чи можливі прильоти. Так, прилетіти може будь-куди, навіть в улюблену кафешку біля дому. Але поїзд — набагато більш складна мішень, а керують ним добре навчені люди.
  • Чи можливі затримки. Так, але за ними можна слідкувати в режимі онлайн, а ми маємо арсенал заходів, як їх скоротити.
  • Чи скасовуються якісь рейси. Ні, залізниця працює за графіком. 

Що відомо про безпеку в потягах "УЗ"

На випадок влучань по електропідстанціях підготовленні резервні тепловози. Облаштовані додаткові пункти ночівлі та харчування для пасажирів, що прибувають до Києва у комендантську годину. 

Багаж перевіряють при вході на вокзали у Києві, Харкові та невдовзі почнуть в Дніпрі. Режим світломаскування застосовують за командою начальника потяга. На шляху прямування кожного рейса аналізують безпекову ситуацію (диспетчерський контроль та GPS-tracking).  

Потяг рухається зі змінною швидкістю до 140 км/год і має низку резервних маршрутів. Вся інформація про графіки слідування рейсів онлайн доступна тут.  

Що робити пасажирам, які не встигли на потяг через повітряну тривогу

Пасажирам, які не встигли сісти на рейс, бо очікували на закінчення повітряної тривоги в укриттях, пропонують інший потяг. В "УЗ" порадили скористатися тим же квитком для поїздки наступним потягом того ж напрямку.

"Збережіть квиток та покажіть його провіднику, ми знайдемо місця для кожного", — зазначили у компанії.

Нагадаємо, Укрзалізниця змінила розклад поїздів Інтерсіті+. Крім того, Укрзалізниця відновила сполучення з Краматорськом. 

Також Інформатор писав, що окупанти знищили збудований 90 років тому палац культури «Залізничник» у Харкові.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.