"Укрзалізниця" оновить правила перевезення тварин у поїздах після скандалу довкола нацгвардійця з лабрадором

Читать на русском

Поїзди зроблять більш інклюзивними для пасажирів з хатніми улюбленцями

Читать на русском
Укрзалізниця
Коли саме нові правила набудуть чинності наразі невідомо

Поїзди зроблять більш інклюзивними для пасажирів з хатніми улюбленцями

"Укрзалізниця" оновить правила перевезення тварин у поїздах. В цьому компанії допоможе організація з порятунку тварин UAnimals. Цьому передував скандал з нацгвардійцем, якого не пустили у вагон разом зі службовим лабрадором.

Перевізник зробить правила більш інклюзивними для пасажирів з тваринами. Крім цього невдовзі буде запущена кампанія із закликом людяніше ставитися до осіб з улюбленцями. Про це у суботу, 30 березня, повідомили в UAnimals. 

"Спільно оновимо деякі застарілі пункти правил проїзду в поїздах, аби вони стали більш інклюзивними для людей із тваринами. Організуємо соціальну кампанію, аби закликати пасажирів без тварин людяніше ставитися до пасажирів із тваринами", - написали в організації.

Там додали, що правила існують для того, щоби їх дотримуватись. Але іноді реалії спонукають переглядати правила і "Укрзалізниця" також це підтримує. Організація пообіцяла інформувати суспільство про подальші кроки в цій історії.

Скандал довкола "Укрзалізниці" та нацгвардійця з собакою

Раніше стало відомо про скандал з військовим, який не зміг разом із своїм собакою їхати у загальному вагоні "Укрзалізниці". Все через застарілі вагонні правила, які є непорушними навіть під час війни.

Вони полягають у тому, що власник собаки, чий розмір більший за 45 см заввишки, має викупити всі сусудні місця задля проїзду у вагоні. Інакше - іхати неможна.

Також ми писали, що "Укрзалізниця" запускає бета-тестування нової послуги. Квитки під час моніторингу можна буде купити автоматично. Така можливість є у користувачів, які авторизовані через "Дія.Підпис".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.