"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Лише одна смуга може сортувати понад 150 тисяч посилок на добу. Це у 8 разів більше, ніж працівники робили це вручну
У 2024 році «Укрпошта» планує повністю перейти на автоматизований режим сортування.
5 квітня «Укрпошта» запустила першу автоматичну (роботизовану) лінію по сортуванню посилок. Про це повідомив генеральний директор АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський.
«Завдяки впровадженню 1-го конвеєра на 64 напрями, ми збільшили швидкість обробки дрібних посилок з 400 шт/годину до 8 000 +! Лише 1 смуга може сортувати 150 тис. + посилок на добу. Це у 8 разів більше, ніж наші працівники вручну обробляли раніше», - заявив голова поштової компанії.
За словами Смілянського, у 2023 році «Укрпошта» планує встановити ще 4-5 нових ліній.
«План на першу половину 2024 - повністю перейти на автоматизований режим сортування по всій країні», - йдеться у повідомленні.
На виготовлення та впровадження першого конвеєру на 64 напрямки пішло 5 місяців. На виготовлення та запуск наступних конвеєрів відведено 4-12 тижнів, в залежності від кількості напрямів сортування.
«Встановлене обладнання вироблено таким способом, що дозволяє в процесі експлуатації добавляти модулі, тим самим збільшуючи кількість напрямків сортування при зміні процесів, та кількість необхідних для обробки обсягів», - повідомили в «Укрпошті».
За результатами тендера для поставки конвеєрного обладнання для «Укрпошти» був обраний український виробник - фірма «Українські інтелектуальні системи». Відповідний тендер завершився на початку жовтня минулого року.
Угоду підписали на 163, 7 мільйона гривень.
UIS Tilt tray sorter - це сортувальник, розроблений українськими інженерами. Більше ніж 90% його складових виготовлено на 10 різних промислових підприємствах України, а сортуванням керує власне програмне забезпечення на базі Oracle.
«Додатково сортувальні центри будуть оснащені сортувальною лінією посилок з пропускною здатністю до 4 тис. од/год з технологією «Put-To-Light». Це дозволить максимально автоматизувати операційні процеси сортування, зменшити кількість помилок, оптимізувати кількість персоналу та операційної площі, а також покращити та пришвидшити якість надання послуг», - вважають в компанії.
Інформатор писав, що уряд затвердив склад наглядової ради Укрпошти.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.