«Укрпошта» запускає укладання договорів онлайн: переваги послуги та як нею скористатися

Читать на русском

Послуга дасть можливість підвищити якість та швидкість обслуговування

Читать на русском
«Укрпошта» запускає укладання договорів онлайн: переваги послуги та як нею скористатися
Тепер клієнтам не треба проходити довгі алгоритми, аби укласти договір з поштою

Послуга дасть можливість підвищити якість та швидкість обслуговування

«Укрпошта» впроваджує укладання договорів онлайн для бізнес-клієнтів. Послуга запрацювала з 17 листопада. В компанії розповіли про переваги послуги та як нею можна скористатися.

Так, уклавши договір онлайн, бізнес-клієнти пошти зможуть отримувати відповідні послуги на пересилання внутрішніх та міжнародних відправлень, письмової кореспонденції з відбитком про оплату, а також матимуть можливість підписання договору за допомогою кваліфікованого електронного підпису. КЕП – удосконалений електронний підпис, який спростив укладання угод, диджиталізував внутрішні бізнес-процеси, скоротивши кількість документації на папері та час її оформлення.

Така новація дасть можливість підвищити якість та швидкість обслуговування, спростити процедуру складання договору і мінімізувати обсяги оформлення документів. Для того, щоб укласти угоду оферти необхідно заповнити її в електронному вигляді на сайті, завантажити підписану заяву-приєднання та відповідні документи з урахуванням юридичного статусу Замовника.

«Тепер клієнтам немає потреби проходити довгі алгоритми, аби укласти договір з Укрпоштою і стати нашим партнером. Достатньо за допомогою онлайн-інструментів на офіційному сайті «Укрпошти» вибрати оптимальні для себе умови і подати заявку на оформлення договору про надання послуг за офертою», – заявила заступниця генерального директора «Укрпошти» з розвитку бізнесу Олена Стьопіна.

Відтепер юридичні особи, фізичні особи-підприємці та інші клієнти мають змогу на сайті «Укрпошти» оформити заяву-приєднання до договору оферти на внутрішні, міжнародні відправлення та письмову кореспонденцію з відбитком про оплату. Ознайомитися із заявою-приєднанням до договору оферти та іншими деталями можна на офіційному сайті «Укрпошти» за посиланням.

Що заборонено пересилати «Укрпоштою»

Відповідно до Закону України «Про поштовий зв’язок» забороняються до пересилання  речі, які можуть становити загрозу життю та здоров’ю людей. А також призводити до знищення чи пошкодження інших поштових відправлень та поштового обладнання.

Так, не можна відправляти в посилках зброю і вибухові речовини, гроші і валюту, тварин, наркотичні та психотропні  речовини, швидкопсувні продукти. Всесвітня поштова конвенція (угода про вимоги до міжнародних поштових відправлень) забороняє пересилати чужу кореспонденцію, контрафактні і піратські матеріали. Обмеження також можуть бути пов'язані зі способом доставки. Наприклад, авіапоштою заборонено відправляти аерозолі, вогнегасники, феєрверки та інші легкозаймисті речовини, в тому числі сірники, а також деякі спиртовмісні рідини. До речі, на будь-яку рідину та порошок - потрібен паспорт безпеки, тільки так їх зможуть відправити у іншу країну. Більш ретельно з обмеженнями можна ознайомитися на сайті Укрпошти.

Раніше ми повідомляли, що  співвласник «Нової пошти» Володимир Поперешнюк повідомив про відкриття ще одного відділення в Польщі. Цього разу мережа розширилася до Кракову. Наразі планується відкриття ще 10 відділень в країні. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.