"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Нам дозволили використати потужності країни-союзника
11-го січня «Укроборонпром» повідомив про розгортання серійного виробництва нових покращених осколкових мін. Мова йде про виробництво 82-мм мінометних пострілів. Для цього використовуються потужності однієї з країн НАТО.
Про це повідомили на офіційному сайті «Укроборонпрому». Завдяки цьому виробництво зможе просуватися без перешкод, а наша країна отримуватиме необхідні снаряди.
«Удосконалена Укроборонпромом міна є у рази кращою за штатну. Кількість смертоносних осколків, зафіксованих під час випробувань на щитах мішеней та на майданчику мішеневої обстановки, у 2-2,5 рази більша, ніж повинна мати штатна міна. Розміри та форма осколків також кращі за штатні», – зазначили в «Укроборонпромі».
Варто додати, що за стандартом, розрив штатної міни має вражати цілі навколо осколками за встановленою кількістю. Так, на відстані 5 метрів, в ціль має влучити приблизно 198 уламків. При збільшенні відстані до 10 метрів – 70, а на відстані 15 метрів – 41. Вдосконалений боєприпас збільшує ці параметри – кількість осколків складає 460, 140 та 69 на відповідній відстані.
Артилерійські осколкові міни 82-мм призначені для того, аби уражати скупчення живої сили ворога. Мінометний удар розрахований на відстань до 4 500 метрів. Покращення боєприпасів дозволить ще ефективніше відправляти окупантів до пекла або до шпиталів.
Країни-партнери продовжують постачати зброю Україні. Наразі наша країна найбільше потреб має у важкому озброєнні та ППО. Постачання зброї для нас зменшує військові потужності ЄС та НАТО.
У зв’язку з цим обговорення допомоги продовжується та планується надалі. НАТО планує нарощувати виробництво зброї та техніки. Водночас, деякі країни блокують передачу окремих видів зброї з різних причин. Зокрема, частково мова йде про намагання не провокувати рф, а також бажання отримати замість власного озброєння більш сучасне.
Нагадаємо, що Польща передасть Україні танки Leopard.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.