"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Нам дозволили використати потужності країни-союзника
11-го січня «Укроборонпром» повідомив про розгортання серійного виробництва нових покращених осколкових мін. Мова йде про виробництво 82-мм мінометних пострілів. Для цього використовуються потужності однієї з країн НАТО.
Про це повідомили на офіційному сайті «Укроборонпрому». Завдяки цьому виробництво зможе просуватися без перешкод, а наша країна отримуватиме необхідні снаряди.
«Удосконалена Укроборонпромом міна є у рази кращою за штатну. Кількість смертоносних осколків, зафіксованих під час випробувань на щитах мішеней та на майданчику мішеневої обстановки, у 2-2,5 рази більша, ніж повинна мати штатна міна. Розміри та форма осколків також кращі за штатні», – зазначили в «Укроборонпромі».
Варто додати, що за стандартом, розрив штатної міни має вражати цілі навколо осколками за встановленою кількістю. Так, на відстані 5 метрів, в ціль має влучити приблизно 198 уламків. При збільшенні відстані до 10 метрів – 70, а на відстані 15 метрів – 41. Вдосконалений боєприпас збільшує ці параметри – кількість осколків складає 460, 140 та 69 на відповідній відстані.
Артилерійські осколкові міни 82-мм призначені для того, аби уражати скупчення живої сили ворога. Мінометний удар розрахований на відстань до 4 500 метрів. Покращення боєприпасів дозволить ще ефективніше відправляти окупантів до пекла або до шпиталів.
Країни-партнери продовжують постачати зброю Україні. Наразі наша країна найбільше потреб має у важкому озброєнні та ППО. Постачання зброї для нас зменшує військові потужності ЄС та НАТО.
У зв’язку з цим обговорення допомоги продовжується та планується надалі. НАТО планує нарощувати виробництво зброї та техніки. Водночас, деякі країни блокують передачу окремих видів зброї з різних причин. Зокрема, частково мова йде про намагання не провокувати рф, а також бажання отримати замість власного озброєння більш сучасне.
Нагадаємо, що Польща передасть Україні танки Leopard.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.