Україну захоплює гомофобна реклама проти паліїв трави

Читать на русском

Україну захоплює гомофобна реклама проти паліїв трави

Читать на русском

Україну захоплює гомофобна реклама проти паліїв трави

Кілька днів тому в селі Орлівщина Дніпропетровської області з'явився білборд з гомофобною рекламою.Смислове навантаження, якщо його можна такий назвати, спрямоване на боротьбу з паліями сухостою, а в якості негативних героїв автор обрав двох молодих чоловіків, які обіймають один одного Здавалося, в нашій країні абревіатура ЛГБТ давно перестала бути стигмою, але ні - шиза окремих персонажів точково поширилася на схильних до неї представників в інших регіонах.

Так, схожий білборд був помічений в Полтавській області. Наратив той же - двоє молодих людей, які обіймаються, та кричущий напис: "Палії трави". фотографію реклами опублікували в одній з груп в Instagram, - повідомляє інформатор . Напевно, автор цього банера так само, як і автор банера у Дніпропетровській області,вважає цю творчість "витвором мистецтва". І хоча початкова задумка - спроба "достукатися" до тих, хто випалює сухостій і вбиває таким чином планету і тварин, - цілком непогана, реалізація - дуже сумна.

"Якби у печерної гомофобії і расизму була дитина, то цією дитиною був би рекламний білборд, встановлений у Дніпропетровській області"

Так прокоментувала те, що відбувається "Мережа параюристів" у себе у Facebook. Це команда, яка бореться за права людини і допомагає їх відстоювати іншим. Їх коментар щодо ситуації, що склалася короткий і ми повністю з ними солідарні:

"Сексуальна орієнтація і колір шкіри не визначають морально-етичних якостей людини. Вона може робити добрі або погані вчинки, незалежно від цих параметрів. Подібний візуальний контент створює викривлене уявлення про взаємозв'язок сексуальності і кольору шкіри з етичними якостями, а також безпосередньо демонізує гомосексуальних чоловіків ", - пишуть параюристи.

Більш того, подібна реклама ганьбить честь і гідність людини, за законом України вона не повинна містити інформації або зображень, які порушують етичні, гуманні, моральні норми або нехтують правилами пристойності. Закликаємо вас поважати один одного і не переходити межі особистого простору.

Раніше ми публікували статистику нападів і фактів дискримінації прав ЛГБТ за 2020 й рік - знайти її можна тут.

Також повідомляли, ЛГБТ-людям дозволили бути донорами крові.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.