Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Індекс оцінює корупцію тільки в державному секторі
В індексі сприйняття корупції-2020 Україна посіла 117 місце серед 180 країн. Вона піднялася в рейтингу на 3 бали.
Про це повідомляє прес-служба Transparency International Ukraine,- передає Інформатор .
«Бали України у 2020 році зросли завдяки запуску Вищого антикорупційного суду і перезапуску Національного агентства з питань запобігання корупції», - йдеться в повідомленні.
Однак є ряд ризиків, які можуть істотно відкинути Україну назад в сфері протидії корупції. Це затримка з судовою реформою, постійний тиск на антикорупційні інститути, а також спроби порушити і нівелювати досягнення в сфері державних закупівель.
Серед сусідів найближча до України Молдова - 34 бали і 115 місце. Також поліпшили свої показники європейські автократії Білорусь (47 балів, 63 місце) і Росія (30 балів, 129).
Лідери індексу у 2020 році не змінилися - це Данія і Нова Зеландія, вони набрали по 88 балів. В кінці списку розташовані Сомалі (12), Південний Судан (12) і Сирія (14).
Для довідки: індекс сприйняття корупції - показник, який з 1995 року розраховується міжнародною організацією Transparency International на підставі 13 досліджень авторитетних міжнародних організацій і дослідницьких центрів. Для визначення оцінки України використані 9 джерел.
Ключовим показником індексу є кількість балів, а не місце в рейтингу. Мінімальна оцінка (0 балів) означає, що корупція фактично підміняє собою державу, максимальна (100 балів) свідчить про те, що корупція майже відсутня в житті суспільства.
Нагадаємо, Україна на 120 з 125 місць в рейтингу розвитку фінансового ринку.Крім того, Україна увійшла до топ-10 нещасливих країн світу.